Steam istek listemin en üstünde, Erdtree DLC’sinin Elden Ring Shadow’u ve Hollow Knight Silksong’un yanı sıra, yakında çıkacak sandbox RPG ve inşa oyunu var Reka birkaç aydır gözlerimin üzerinde olduğu bir şey. Güzel görünümü, Valheim ve The Witcher gibi oyunların fantastik vahşiliğini çağrıştıran ortamı ve ormanda sizinle birlikte yürüyen bir ev inşa edebilme becerisiyle Reka, onu ilk gördüğüm andan itibaren dikkatimi çekti ve siz de Steam’de yeni bir oyun testine katılma şansı için hemen şimdi kaydolabilirsiniz.

Reka için asıl mesele, daha doğrusu cadı, efsanenin gizemli orman cadısı Baba Jaga’nın yanında çırak olmanızdır. Bu, tıpkı efendiniz gibi, dev bir çift tavuk budu üzerine kendinize inşa edeceğiniz ve bu sandbox oyununda genişleyen ormanları keşfederken yanınızda getireceğiniz kendi yürüyen evinize sahip olacağınız anlamına geliyor. Doğanın, yaban hayatının, ruhların ve ormanın meyvelerinden elde edilen karışımların gücünden yararlanırken daha da büyülü bir eğilime sahip olan bu oyun, Valheim’ın İskandinav ortamının Slav folkloru benzerine biraz benziyor.

Maceraya çıktıkça çeşitli yerleşim yerleriyle karşılaşacaksınız ve köylülere yardım ve yardımda bulunmak, iksir sağlamak ve onların sorunlarına yardımcı olmak mı, yoksa lanet ve zehirlerle vahşi doğaya dayatmalarını engellemek mi istediğinize karar vermek size kalmış. . Reka’nın kendisi için tam karakter yaratma ve vahşi yaşamı evcilleştirme ve onları kendi tasarladığınız yürüyüş evinize geri getirme yeteneği ile Reka, nefis atmosferik bir deneyim olacak şekilde şekilleniyor.

Bütün bunlar sizi merak ediyorsa, oyunun ilk oyun testi sadece birkaç gün içinde başlıyor ve kayıtlar şu anda yayında. Emberstorm Entertainment ekibi, oyun testine katılmak isteyen oyuncuların yaklaşık üç saat ayırması gerektiğini tahmin ettiğini ve oyun “Reka’nın cilalanmamış bir versiyonu” olacağı için oyunla zamanınızı yayınlamamanızı istediklerini söylüyor. Bu yapıda hatalar olacak.” Kaydetme işlemi yalnızca oyunun ikinci alanına ulaştığınızda işe yarayacaktır ve şu anda yalnızca evinizi, karakter özelleştirmenizi ve envanterinizi kaydeder.

Reka kapalı oyun testi 30 Nisan Salı’dan 8 Mayıs Çarşamba’ya kadar sürecek. Katılmak istiyorsanız Steam mağazası sayfasına giderek erişim talebinde bulunabilirsiniz. Oyun testçilerinin rastgele seçileceğini unutmayın. uygulayani yer garanti değil. Ancak Reka’nın şu anda 2024’ün ikinci çeyreğinde erken erişimde piyasaya sürülmesi planlanıyor; bu nedenle, eğer kaçırırsanız, muhtemelen oyunun tamamını deneyimlemeniz çok uzun sürmeyecek.

Oyun testine giremezseniz, 2024’te oynanabilecek en iyi inşa oyunlarının yanı sıra, göz atabileceğiniz çok daha fazla en iyi fantastik oyun var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2