Bu noktada Jabra’nın özellikle fiyatına göre satın alabileceğiniz en güvenilir kulaklıklardan bazılarını ürettiğini söylemek yanlış olmaz. Jabra Elit 5Şirketin önceki orta seviye modelleri gibi, tüm doğru kutuları işaretleyen, ANC, çoklu nokta ve bir dizi diğer hoş özellikleri rekabetçi bir fiyat noktasında sunan bir çiftin iyi bir örneğidir. Ve şimdi, 60$’lık indirim sayesinde Amazon Ve Jabraonları yalnızca 89,99 $ karşılığında alabilirsiniz, bu da neredeyse bugüne kadarki en iyi ikinci fiyatlarıyla eşleşiyor.

Uzun zamandır Jabra Elite 3’ü satın alabileceğiniz 100 doların altındaki en iyi kulaklık çiftlerinden biri olarak değerlendirdik, ancak şu anki fiyata Elite 5’in daha iyi bir değer olduğunu düşünüyorum. Rahat, gözyaşı damlası şeklindeki tomurcuklar herhangi bir konuda mükemmel değildir, bunun yerine bütçeye uygun bir fiyata çok sayıda özellik sunar. Buna IP55 toza ve suya dayanıklılık, ANC açıkken yedi saat kesintisiz oynatma ve aptX, AAC ve SBC codec bileşenleri desteği dahildir. Fiyatları göz önüne alındığında, gürültü engellemeleri bir çift Bose veya Sony kulakiçi kulaklıktan alabileceğinizle rekabet etmeyecektir, ancak etkilidir ve gürültülü kafeleri ve hafif trafiği kolaylıkla duymazdan gelmenize olanak tanır.

Özellik setini tamamlayan şey, Android Fast Pair, Windows Swift Pair, Alexa ve Google Assistant desteği de dahil olmak üzere bir dizi yazılım numarasına verdikleri destektir. Platformdan bağımsız Elite 5, podcast’lerinize veya T-Swift’in en son albümüne uyacak şekilde bas, tiz ve diğer ses özelliklerine ince ayar yapmanızı sağlayan özelleştirilebilir bir EQ da sunar.

Derginin Cuma sayısında Verge Fırsatları Haber bülteninde, Ecobee Akıllı Termostat Premium’da müthiş bir indirim olduğunu işaretledik. Amazon’da satışta Ve Ev deposu 219,99 $ (30 $ indirim). Ancak daha ucuz bir alternatif arıyorsanız ve bazı özelliklerden vazgeçebiliyorsanız, Google’ın giriş seviyesi Nest Termostatı tüm zamanların en düşük seviyesi olan 89,99 $ (40 $ indirim) ile eşleşiyor Amazon, En iyi satın alımve Google mağazası.

Özelliklere gelince, Nest Thermostat, ister Alexa gibi sesli asistanlar ister Google Home uygulaması aracılığıyla olsun, sıcaklığı ayarlamanızı ve ısıtma / soğutma programınızı ayarlamanızı kolaylaştırır. Ayrıca evinizdeki diğer bağlı cihazlarla da entegre olur ve daha az enerji kullanmanıza ve (umarız) uzaktayken biraz tasarruf etmenize yardımcı olabilecek akıllı varlık algılama özellikleri sunar. Cehennem, eğer şanslıysan, bu bile olabilir yerel enerji tedarikçiniz aracılığıyla indirim almaya hak kazanırsınız.genel-2