Gameloft, Disney Dreamlight Valley’in 1 Mayıs’ta Thrills & Frills güncellemesini alacağını ve bu güncellemenin, A Rift in Time genişlemesinin II. Perdesinin yanı sıra temel oyuna bazı heyecan verici eklemeler getireceğini açıkladı.

Disney Dreamlight Valley’in tüm sahipleri, ücretsiz 1 Mayıs güncellemesi kapsamında Daisy Duck ile arkadaş olabilecek ve Daisy Duck, vadide yepyeni bir butiğin sahibi olacak. Burada oyuncular, köylerini ziyaret edenlere özel Touch of Magic tasarımlarını satabilir ve özelleştirme için yepyeni öğelerin kilidini açabilir.

Ziyaretçilerden bahsetmişken, çok oyunculu oyun da oldukça talep edilen bazı iyileştirmeler alıyor. Oyuncular artık birlikte selfie çekebilecek ve yemek pişirme, zanaatkarlık, madencilik, bahçecilik ve balıkçılık gibi oyun etkinliklerine katılabilecek. Bu değişiklikler oyunu çağdaşlarıyla daha uyumlu hale getiriyor ve diğer oyuncuları ziyaret etmek için daha fazla neden sunuyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Thrills & Frills güncellemesi ayrıca Daisy Duck ve Minnie Mouse için Dream Styles’ın yanı sıra Alien Swirling Saucers ve Magic Carpets of Aladdin gibi popüler Disney Park oyuncaklarını içeren tamamen yeni bir Star Path’i de içerecek.

Gameloft, ücretli A Rift in Time genişletmesini satın alanlar için yeni bir ana hikaye görev serisi sağlayacak ve Şanslı Tavşan Oswald’ı yeni bir köylü olarak tanıtacak olan Perde II: The Spark of Imagination’ı hazırladı. Ayrıca yeni Scramblecoin figürinleri ve I. Perde’de tanıtılan Kraliyet Kum Saati’ne ekstra bir yükseltme de olacak.

Disney Dreamlight Valley’in Thrills & Frills güncellemesine 1 Mayıs’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch ve PC’de ulaşabilirsiniz.oyun-1