Birkaç ay içinde yeni Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6’nın piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Samsung, yeni nesil katlanabilir telefonlarını genellikle yaz aylarında düzenlenen Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtıyor. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’ten gelecek haleflerine kadar ne kadar değişiklik olacağı hala belirsiz olsa da, sızıntılar ve söylentiler bize ne beklememiz gerektiği konusunda iyi bir fikir veriyor.

Sızıntılara oldukça duyarlı olmasıyla bilinen ünlü ekran analisti Ross Young, Samsung’un yakında çıkacak katlanabilir cihazlarının renk seçenekleri ve depolama ayarları hakkında bilgi paylaştı.

Samsung, depolama seçeneklerini değiştirmeyebilir Galaxy Z Katlama 6256GB, 512GB ve 1TB seçenekleriyle, tıpkı Gökada Z Katlama 5. Benzer şekilde, Galaxy Z Flip 6 256GB ve 512GB seçenekleriyle gelen selefiyle aynı depolama boyutlarına sadık kalabilir.

Young ayrıca şunları söyledi: Galaxy Z Katlama 6 bu yıl beş renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Daha önce duyduğumuz gibi üç ana şey var:

  • Koyu mavi
  • Açık pembe
  • Gümüş

Ancak Koyu Mavi artık Donanma olarak anılıyor ve Gümüş artık Gümüş Gölge olarak adlandırılıyor. Bu isim değişiklikleri genellikle sadece pazarlama amaçlı olsa da, yeni renk seçeneklerinin nasıl olacağı konusunda bize ipucu verebilir. Galaxy Z Katlama 6 önceki nesillerden farklı olabilir.

Daha az yaygın olan yeni renkler veya düşük hacimli olanlar, Basitçe Hazırlanmış Siyah ve Beyaz’dır. Benzer şekilde kapaklı katlanabilir modelde düşük hacimli renkler arasında yine Crafted Black and White ve aynı zamanda Young’ın Galaxy Z Flip 6 renkleriyle ilgili başka bir sızıntıda ortaya çıkardığı gibi Şeftali de yer alıyor.

Düşük hacimli renkler muhtemelen Samsung.com’un şirketin sıklıkla sunduğu özel renklerinin bir parçası olacaktır. Ek olarak, Koreli teknoloji devi genellikle siyah beyazdan biraz daha dikkat çekici olan yaklaşık üç veya dört renk sunduğundan, yalnızca web sitesinde birkaç daha canlı renk görebiliriz.

Samsung’un bu yılın temmuz ayında beklenen bir sonraki katlanabilir telefonuna ilişkin söylentilerin piyasaya sürülmesine yaklaştıkça, daha fazla sızıntı ve söylentinin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Güncellemelere dikkat edin!

telefon-1