Artık ihtiyacınız olmayan, iyi durumda olan eski bir saatiniz mi var? Eğer takaslardan hoşlanıyorsanız, Samsung.com’un size göstereceği harika bir Watch 6 Classic fırsatı var. Resmi mağaza artık 43 mm kasalı LTE modelini 80 $ indirimle sunuyor. Ancak, uygun bir cihazda işlem yaptığınızda ekstra 250 $’a kadar tasarruf edebilirsiniz, böylece toplam tasarrufunuz 330 $’a kadar çıkabilir.

İşte bu, mağazanın Anneler Günü fırsatları kampanyasının bir parçası olarak başlatılan oldukça cömert bir teklif. Ancak annenizin zaten harika bir akıllı saati olsa bile, kendinize iyi davranabilir ve uygun bir takasla bu saatten 330 $’a varan indirim elde edebilirsiniz.

Uygun bir takasınız yoksa Amazon’un promosyonuna göz atmak isteyebilirsiniz. Satıcı aynı 43 mm’lik saati telefon görüşmesine hazır olarak 80 $ indirimle sunuyor. Orada takaslar geçerli değil, yani diğer fiyat indirimlerinden yararlanamazsınız.

Samsung ekosisteminizi tamamlamak için mükemmel olan bu giyilebilir cihaz, diğer annelerin kendinize aldığınız hediyeyi kıskanmasını sağlayacak kadar güzel görünüyor. Sadece şık değil, aynı zamanda birçok gelişmiş özellikle doludur. Sadece birkaçından bahsetmek gerekirse, bir kalp atış hızı takipçisi, bir stres seviyesi ölçüm ünitesi, bir fitness aktivite takip cihazı ve uyku kalitesini ölçen bir uygulama alacaksınız. Basitçe her şeye sahiptir, hatta SOS özellikleri ve bir EKG uygulaması bile.

Android telefon kullanıcıları için Watch Series 9 alternatifi, özellikle muhteşem 1,3 inçlik Süper AMOLED ekranda Her Zaman Açık işlevini kapattığınızda, Apple’ın giyilebilir cihazlarından daha fazla pil ömrü sunuyor. Üstelik bugüne kadarki en iyi pil ömrüne sahip Samsung giyilebilir cihazı olmaya devam eden Watch 5 Pro kadar uzun ömürlü olamaz.

Sonuç olarak Watch 6 Classic baştan sona muhteşem, özellikle de 4G desteğiyle birlikte geldiğinde. Kabul ediyorsanız, eski giyilebilir cihazınızın, 43 mm’lik modelden 330 $’a varan indirim elde etmek için Samsung’un kapsamlı takas edilebilir cihazlar listesinin bir parçası olup olmadığını kontrol edin.telefon-1