Nintendo Switch Pro Controller 63 dolara satışta Amazon’da bu satışların oldukça hızlı bir şekilde tükendiğini görmek bizi şaşırtmaz. Her ne kadar %10’luk bir indirim küçük gibi görünse de (perakende fiyatı 70$), fazlasıyla Büyük bir perakendecide denetleyiciyi MSRP’sinden daha ucuza bulmak nadirdir. Pro Controller, Kara Cuma ve Başbakan Günü gibi büyük indirim etkinlikleri sırasındaki indirimlere bile dayanıklıdır. Joy-Con kontrolörleri de benzer şekilde satışlara karşıdır, ancak şu anda Super Mario Party ile kırmızı ve mavi Joy-Con paketini Walmart’ta yalnızca 79 $ karşılığında edinin. Nintendo denetleyici teklifleri için tam bir gün.

Nintendo Anahtarı Pro Denetleyicisi

Nintendo Switch Pro Controller, 2017 yılında konsolun yanında piyasaya sürüldü, ancak hala piyasadaki en iyi kontrolörlerden biri. Dahili donanımı gösteren çekici yarı saydam bir kabuk, son derece güçlü bir pil ömrü ve bunu Switch’iniz için birinci sınıf bir ekstra gibi hissettiren harika bir ergonomik tasarıma sahip tasarımı için tüm doğru kutuları işaretliyor.

Ayrıca Nintendo Amiibo figürleri için yakın alan iletişimini destekler, HD gürültü sunar ve yerleşik hareket kontrollerine sahiptir. Switch’iniz olmasa bile bu kontrol cihazı PC’de, Mac’te, Steam Deck’te ve mobil cihazlarda Bluetooth aracılığıyla veya birlikte verilen USB-C kablosuyla harika çalışır.

Burada bulunanlardan daha büyük olan yüz düğmelerinde bir başka akıllı mühendislik parçası daha bulunabilir. Xbox Kablosuz Denetleyicileri veya PlayStation DualSense çevre birimleri, bunu evinizin genç üyeleri için ideal bir teknoloji parçası haline getiriyor.

Ancak bu Switch Pro denetleyici anlaşması dikkate alınmaya değer tek şey değil. Şu anda en iyi üçüncü taraf denetleyici alternatifini harika bir fiyata alabilirsiniz. 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller, Amazon’da 55 $’a (70 $’dan düşük) satışa sunuldu. Bu fiyat yalnızca beyaz için geçerlidir ancak diğer renk çeşitlerinde de indirim yapabilirsiniz. 8BitDo Ultimate, bir çift eşlenebilir geri düğmesi, üç özel profil, ayarlanabilir çubuk/tetik hassasiyeti ve gürültü yoğunluğu ve Hall Effect çubukları dahil olmak üzere, Nintendo’nun birinci taraf denetleyicisinde bulunmayan bazı harika özelliklere sahiptir.oyun-1