Sahil Büyücüleri başladı Thunder Kavşağının Haydutlarıdünyaca ünlü takas kart oyununun en son seti, Büyü: Toplama (MTG). Kötü olmanın iyi olduğu yeni bir sınır düzlemi tanıtan bu set, servetlerini ele geçirmeye ya da bunu yaparken ölmeye çalışan yanlış yapanları Çoklu Evren’in dört bir yanından sürükleyecek.

OKO’NUN EFSANEVİ ÇETESİ

Küstah kanun kaçaklarının ve çarpık ahlaki değerlerin kanunsuz bir uçağı olan Thunder Junction’a hoş geldiniz. Her şey, kötü adamları Çokluevrenin dört bir yanından yeni bir fırsatlar sınırına taşıyan gizemli Omenpath’ların açılmasıyla gerçekleşti. Her çetenin acımasızca aradığı ödül mü? Maag Taranau’nun (“Mahzen”) hazineleri. Gezgin kötü adam Oko, Multiverse’nin en çok arananlarını içeren soygun ekibini harekete geçirirken, onları yenmek ya da onlara katılmak oğlu Kellan’a kalmış.

ÇETELER HEIST SEZONUNDA TOPLANIYOR!

Thunder Kavşağının Haydutları

Tam da bu noktada: kanun kaçağı çetelerinin Avustralya ve Yeni Zelanda’daki yerel Wizards Play Network (WPN) mağazalarında toplandığı görüldü. İle Soygun Sezonu Şu andan itibaren 31 Mayıs’a kadar görgü tanıkları, birden fazla etkinlik için geri dönen kanun kaçaklarına özel temalı ödüllerin verilebileceğini bildirdi.

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Oyuncular, sezon boyunca en az 4 etkinliğe katılarak ikonik bir MTG Bandana, tam bir Karakter Rozeti seti, Aranıyor Posterleri ve Gang of Legends’ın her bir üyesini temsil eden Altın Renkli Metal Jetonları alabilecekler. Bu ganimete uygun mağaza içi etkinlikler arasında Ön Yayın Etkinlikleri, Sınırlı Etkinlikler (Taslak ve Mühürlü) ve Outlaws of Thunder Junction için Friday Night Magic etkinlikleri yer alıyor.

Kanun kaçağı zamanı!

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Suçlular Thunder Kavşağı’nda ortalığı karıştırıyor. Öyle ki Rogue’lar, Suikastçılar, Korsanlar, Warlock’lar veya Paralı Askerler gibi yaratık türleri toplu olarak toplu terim olarak anılır, ‘Haydut‘. Ama dikkat etmen gereken tek yeni mekanizma bu değil ortak: daha sapkın suçlular Komplo, mana bedelini ödemeden daha sonraki bir turda kullanmak üzere arsa maliyeti nedeniyle açık bir kartı sürgüne gönderir. Daha az incelikli bir yapıya sahip kötü adamlar için, Çılgınlık Anlar ve büyücülüklere, ek bir maliyetle ödenebilecek çeşitli korkak ve kaotik etkiler kazandırır. Son olarak, bir kanun kaçağı gün batımına kendi aracı olmadan gidemez. Montaj. Bunlar, bir oyuncunun kontrol ettiği, toplam gücü Binek yaratığınınkine eşit veya daha fazla olan herhangi bir sayıda yaratığa dokunarak etkinleştirilebilir. Sele değer. Turun sonuna kadar eyerlenecekler ve güçlü ek yetenekleri tetikleyecekler.

OMENPORT’TA SUÇ ORTAYA ÇIKIYOR!

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Thunder Junction’da kanun kaçağı ile kanun kaçağı mücadelesi var ve kazanan, kurallara göre oynamayacak. Bir oyuncunun rakibini veya elini, kalıcılarını, büyülerini, kütüphanesini veya mezarlığını hedef alması, bir suç işlemek olarak sınıflandırılır. Suç. Bunlar, yalnızca sete özel temalı ikonik yeniden baskılardan oluşan bir koleksiyon olan Son Dakika Haberleri Bonus Sayfasının temelini oluşturuyor. Oyuncular her Play Booster paketinde bir Son Dakika Haber kartı kazanabilir ve ayrıca Collector Booster paketinde dokulu folyo versiyonunu kazanma şansı da artar.

ANTİK KUTUDA NELER VAR?

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Her yerden gelen çeteler, gizemleri ortaya çıkarmak için hayatlarını ve uzuvlarını riske atacaklar. Kasa, bu setteki Standart yasal kartların bir alt kümesidir. The Vault’un içeriğini ortaya çıkaran oyuncular, çarpıcı Vault Çerçevesi ve Yükseltilmiş Folyo tedavilerinde de yer alan 30 farklı Efsanevi Nadire’ye erişim kazanacak.

THUNDER JUNCTION’DA ZENGİNLİKLER ÇOK!

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Outlaws of Thunder Junction, baş döndürücü çeşitlilikte özel kart uygulamaları sunuyor. Sınırsız Sanat kartları, Liste kapsamında folyolu ve folyosuz olarak sunulan 10 Özel Konuk’un yanı sıra, Nadir ve Efsanevi Nadirlerden oluşan bir seçkiyle geri dönüyor. Thunder Junction’ın en ikonik kartlarını içeren bu kartları Play Booster’larda ve Collector Booster’larda bulabilirsiniz.

Outlaws of Thunder Junction, sınırın ruhunu kucaklamak için setin ikonik temalarını yakalayan nefes kesen Tam Sanat Temel Topraklarını da ortaya koyuyor. Thunder Kavşağı suçla dolu olabilir ama manzarası kesinlikle ilham verici!

Ve son olarak Thunder Junction’ın en kötü şöhretli eseri için Aranıyor Posteri sergileniyor. Bu kartlar, Oko’nun Multiverse’nin en ikonik kötü adamlarından oluşan çetesi Vraska, Kellan, Annie Flash, Rakdos ve Tinybones’a özeldir ve Play ve Collector Booster’larda bulunabilir.

Thunder Kavşağının HaydutlarıThunder Kavşağının Haydutları

Toplantının Büyüsü: Thunder Kavşağının Haydutları Oyun Takviyeleri, Koleksiyoncu Takviyeleri, Komutan Desteleri, Ön Sürüm Paketleri ve Paketleri içerir.

Thunder Junction Haydutları hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://magic.wizards.com/en/products/outlaws-of-thunder-junction. Yerel Wizards Play Ağınızı (WPN) bulmak için şu adreste bulunan Mağaza Bulucuyu kullanabilirsiniz: https://locator.wizards.com/oyun-4