Taşınabilir oyun bilgisayarlarında fiyatlar düşmeye başladıkça, bu Lenovo Legion Go anlaşması Kuzey Amerika’da bu konsolun şimdiye kadarki en ucuz fiyatının sinyalini veriyor ve bu sefer tasarrufları getiren Amazon oluyor.

En iyi el tipi oyun bilgisayarlarından biri olan Lenovo Legion Go, Steam Deck OLED ve ROG Ally’nin sırasıyla 7,4 inç ve 7 inçlik tekliflerine kıyasla dev 8,8 inç 1600p ekranıyla ünlüdür. Dahası, bu el cihazı artık şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla sizin olabilir, ancak onu hemen almanız gerekecek.

Legion Go AMD Ryzen Z1 Extreme 512GB modelinin fiyatı çoğu zaman 699 $’lık satış fiyatının altına düşmedi. Aslında bunun en son örneği, yalnızca doğrudan Lenovo aracılığıyla sunulan bir anlaşmada yaşandı. Bu teklif, her iki depolama seçeneğinin toplam fiyatından 50 $ tasarruf etmenizi sağladı, ancak artık Amazon bu anlaşmayı bile geride bıraktı.

Legion Go artık 629,99 dolara sizin olabilir; bu, 512 GB Z1 Extreme modelinde 70 dolarlık büyük bir tasarruftur. 1 TB depolama kapasitesinin ek rahatlığına ihtiyacınız varsa, bu model şu anda Best Buy’da 699,99 $ karşılığında satılıyor ve size 749,99 $ MSRP’ye göre 50 $ tasarruf sağlıyor.

Legion Go’nun öne çıkmasına yardımcı olan yalnızca dev ekran değil, çünkü aynı zamanda Nintendo Switch’te bulunanlara benzer çıkarılabilir denetleyicilere de sahip. Bir adım daha ileri giderek, bu kontrol cihazlarından biri dikey bir fareye dönüştürülebilir ve bu, büyüleyici 144Hz ekranda favori oyunlarınızı oynamanın benzersiz bir yolunu sunar.

Bunun yerine elde taşınabilir bir oyun oynamayı denemek ve kazanmak istiyorsanız, Wired Productions ile ortaklaşa bir yarışma düzenliyoruz ve en yeni ve en harika bağımsız oyunları oynamak için mükemmel olan Steam Deck OLED’i kazanabilirsiniz.oyun-2