Deadpool ve Deadpool'un Kahramanlarını ve Kötü Adamlarını Yıkmak başlıklı makale için resim  Wolverine'in Yeni Fragmanı

Ekran görüntüsü: hayret

Wade, Logan’ın aksini söyleyerek bunun doğru olmadığını sorarak öfkeyle karşılık verir. onun “Onun dünyası” boka sardığında sorun ortaya çıktı ve işte burada işler gerçekten ilginçleşiyor: Bu gerçekten Fox’un devamlılığının Logan’ı mı?

Bir süredir bunu biliyorduk Deadpool ve Wolverine Onu en son ne zaman gördüğümüze rağmen, Jackman’ın geçmişteki görünümlerinde yaşanan olayların bir şekilde bu film için önemli olduğuna saygı duymak istedim. Logan’ın son derece ölmüştü. Hem Fox’un sürekliliği gerçeğini bir kenara bırakırsak X Men destan neredeyse aynı derecede karmaşık Kaynak materyalin toplayabildiği her şey ve Logan’ın daha önce ölmekten kurtulmuş olduğu gerçeği, bu fragmanda insanların Logan hakkında konuşma şekli kesinlikle onu şu şekilde çerçeveliyor: A Wolverine, ama belki de değil the tam olarak o filmlerde gördüğümüz şey.

Matthew MacFadyen’in gizemli TVA yöneticisi Wade’e (Logan’ı merkeze geri sürükleyen kişi) şunu söyledikten sonra: Bu Wolverine dünyasını hayal kırıklığına uğrattı, fragmanın açılış sahnesinde ondan neden bu kadar nefret edildiğini biraz daha iyi anlıyoruz. Ancak bu gerçeklik hala ayakta, yani o başarısız olmuş ve bu noktada tamamen yok olmasına izin vermiş değil. Ve eğer bu gerçekse Logan’ın ve diğer Fox X Men Filmler – ki bu, sürekliliğin birden fazla zaman çizelgesi olması gerektiği kadar kafa karıştırıcıdır – orada yaşadığı her şey göz önüne alındığında Logan’ın dönüm noktası neydi?

Belki soru değildir Neresi bu Wolverine nereli ama Ne zaman— Wade onu olayların arasındaki bir zamandan çekip çıkarmayı başardı mı? Logan’ın2014 ile 2028 yılları arasında mutant türünün bir versiyonunun neredeyse yok olduğu yer neresi? Bu, “dünyasını başarısızlığa uğratmış” sayılmak için yeterli olur mu? eğer çoğu insan mutantların neredeyse tamamen yok edilmesini bencil ve acımasız bir çıkar olarak görseydi?genel-7