LG

LG, en iyi TV anlaşmalarından birine ulaşma konusunda genellikle TCL, Hisense ve Samsung gibi şirketlerin gölgesinde kalıyor, ancak bugün LG 75 inç 4K akıllı TV dikkatinizi çekmeye değer. Walmart şu anda 100 $ indirim yaptı ve bu da onu 698 $ olan normal fiyatından 598 $ satış fiyatına getiriyor. Bu, bugün bulacağınız en iyi LG TV fırsatlarından biri ve hatta Walmart, satın alma işlemine ücretsiz kargoyu da dahil ediyor ki bu, bu kadar büyük bir TV için güzel bir katkı.

Neden LG 75 inç 4K akıllı TV’yi satın almalısınız?

LG neredeyse her zaman en iyi TV markaları arasında kabul ediliyor, çünkü düzenli olarak en iyi TV’ler arasında yarışan modeller bulunuyor. Görüntü kalitesi o kadar meşhurdur ki, ekranlarını akıllı telefonlarda ve diğer küçük cihazlarda bile bulabilirsiniz. Bu 75 inç LG 4K akıllı TV’de bu kalitenin yanı sıra, izlemeyi daha etkileyici hale getiren ve içerikte gezinmeyi daha kolay hale getiren bir dizi akıllı özellikte bulacaksınız. AI’dan ve eski içeriği güzel 4K’ya yükselten a5 Gen5 AI İşlemci 4K’dan gelen görüntü ve ses geliştirmelerine sahiptir. Ayrıca oyun deneyimlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir oyun optimize edici ve gösterge panosuna da sahiptir.

LG, bu TV için webOS akıllı TV platformunu kullanıyor ve ailenizin her üyesi için ayrı hesaplar ve kişiselleştirilmiş önerilerle izleme deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanıyor. Ayrıca çok çeşitli yayın hizmetlerine erişmenizi sağlayarak Netflix, Hulu, Prime Video, Max ve daha fazlasında yayınlanacak en iyi yeni filmlere giriş yapmak için mükemmel bir TV haline gelir. Bu TV’nin bu fiyat noktasında çoğu TV’yi gölgede bıraktığı alanlardan biri de spordur. Favori takımlarınızın ve en önemli maçlarınızın gerçek zamanlı güncellemeleriyle tek bir anı bile kaçırmanızı önleyecek yerleşik spor uyarılarına sahiptir.

İster bir ev sinema sistemi kuruyor olun, ister sadece merkeze ya da oturma odanıza büyük bir TV koymak istiyor olun, bu LG 75 inç 4K akıllı TV göz önünde bulundurmanız gerekenlerden biridir. 100 $ tasarruf ve yalnızca 598 $ satış fiyatı ile birlikte geliyor ve Walmart, satın alma işlemine ücretsiz gönderim de dahil.
genel-19