DC Comics'in 2024 etkinliği Absolute Power'ın ana kapağı.

Resim: Dan Mora/DC Çizgi Romanları

Orada bir sürü süper kahramanlar Herhangi bir zamanda DC evreninde koşuyor ve çoğu zaman bazı baş ağrılarına neden oluyor. kötü adamlar. Eğer o evrende kötü bir adamsanız, 2024’te bu sorunu nasıl çözeceksiniz? Bazı şeytani süper robotlarla.

DC’nin büyük yaz etkinliğinde Mutlak güç (itibaren Dünyanın en iyisi Mark Waid ve Dan Mora’dan oluşan ekibin desteğiyle Amanda Waller, büyük merkezi kötü adamla merkez sahneye çıkıyor. Brainiac Queen ve Zur-En-Arrh (Failsafe adlı bir androidin içinde bölünmüş bir Batman kişiliği) ile bir Trinity of Evil oluşturduktan sonra Waller, Justice League’in ve diğer metahumanların güçlerini alıp Amazo androidlerine aktarmanın bir yolunu bulur. Batman, güçlerini geri alma arayışı içinde, artık güçsüz olan Leaguers’ı, aşağıda görebileceğiniz gibi, hepsinin yeni ve şık konulara sahip olduğu bir direniş hareketine yönlendiriyor.

DC'nin Mutlak Güç Olayı Metahuman ve Makineyi Ortaya Çıkardı başlıklı makale için resim

Resim: Dan Mora/DC Çizgi Romanları

Waid ve Mora dört bölümlük ana hikayeyi ele alırken, standart olay bağlantıları akışı da olacak. Mutlak Güç: Görev Gücü VII Süper güç arayışına çıkan güçlendirilmiş Amazolara odaklanan mini dizi. Temmuz ayında çıkan ilk üç sayı için Leah Williams ve Caitlin Yarsky, Shazam ailesinin peşine düşen Last Son ile işleri başlatıyor; Depth Charge, John Layman ve Max Raynor’ın tek atışında Aquaman’in çevresini hedef alıyor; ve Jeremy Adams ve Marco Santucci, Jadestone’un JSA’yı takip etmesinin hikayesini anlatıyor. Son olarak Waller, John Ridley ve Alitha Martinez’in metahumanlarla uzun süredir devam eden mücadelesini ele alan üç bölümlük mini dizide kendi başlangıç ​​hikayesini anlatıyor.

Mutlak güç bir ile başlayacak Sıfır noktası Yazarlar Waid, Nicole Maines, Joshua Williamson ve Chip Zdarsky’nin ve Gleb Melnikov, V. Ken Marion ve Skylar Patridge’in çizimlerinin yer aldığı 25 Haziran’daki özet sayısı ve ardından 3 Temmuz’daki ilk sayısı geldi.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7