Muhteşem aksiyon RPG oyunu No Rest for the Wicked bu hafta Steam’de erken erişime sunuldu ve PC oyuncularına karanlık fantastik maceranın ilk perdesini ve çeşitli yan içerikleri deneyimleme olanağı verdi. Oyun 40 dolara satılıyor ama Fanatical’da sadece 32 $ karşılığında alın. Ayrıca ücretsiz bir “Son Derece Olumlu” Steam oyunu alacaksınız sırasında 30$’ın üzerinde harcama siparişinizle birlikte Fanatical’ın Seviye Atlama İndirimi. Alternatif olarak şunları alabilirsiniz: Green Man Gaming’de 31,31 Dolara Kötülere Dinlenmek Yok eğer sen XP üyesi.

İster Fanatical’dan ister Green Man Gaming’den sipariş verin, anında Steam’de kullanılabilecek bir anahtar alacaksınız.

No Rest for the Wicked, Ori and the Blind Forest ve Ori and the Will of the Wisps’in arkasındaki beğenilen geliştirme ekibi Moon Studios’un bir sonraki oyunu. No Rest for the Wicked, Ori oyunlarının tuhaf 2D yandan kaydırma özelliğini, Diablo ve From Software’in Dark Souls oyunlarından ilham alan karanlık fantastik, yukarıdan aşağıya aksiyon RPG yaklaşımıyla değiştiriyor ve stüdyonun ünlü zengin, elle çizilmiş görsel stilini sunuyor. için. Sadece, bilirsin… Ori’da gördüğümüz her şeyden çok daha acımasız ve karanlık.

No Rest for the Wicked’in ilk erken erişim yapısı, senaryonun ilk bölümünü, yan görevleri, isteğe bağlı boss savaşlarını ve tekrarlanabilir bir zindanı içeriyor. Yağma odaklı bir RPG olduğundan toplanacak çok sayıda ekipman da var. Wicked’in ilk erken erişim yapısı için No Rest’i satın almanın oyunun tam sürümünü oluşturmadığını unutmayın (en azından henüz). Diğer erken erişim oyunlarında olduğu gibi, son sürüm için planlanan tüm özellikler ve içerikten yoksundur ve ilk oyuncuların hatalarla ve cilalanmamış öğelerle karşılaşma olasılığı yüksektir, ancak bu beklenen bir durumdur. Ancak erken erişim oyuncuları, oyunun oynanış testine yardımcı olmaları karşılığında ödül olarak özel bir Carim Zırh seti alırlar ve bu fırsatlar sayesinde siz de oyundan tasarruf edebilirsiniz. Bu tek satın alma, gelecekteki güncellemelere ve No Rest for the Wicked’in tam sürümüne erişim sağlar.

Wicked earl erişim ödülleri için Dinlenmek Yok

Moon Studios, No Rest for the Wicked için kesin bir çıkış tarihi açıklamamış olsa da, son 1.0 sürümü, dört oyuncuya kadar çevrimiçi işbirliği ve rekabetçi modları, tam hikaye senaryosunu ve dünya haritasını, bir çiftçilik sistemini ve tonlarca oyunu içerecek. ek yan görevler, patronlar, zindanlar, ganimetler ve daha fazlası. Tüm bu içerik, PC’deki erken erişim döneminde rutin güncellemeler yoluyla eklenecektir. Son sürüm aynı zamanda PS5 ve Xbox Series X|S’de de yayınlanacak.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical’ın her ikisi de Fandom’a aittir.oyun-1