Geçen hafta da belirtildiği gibi, Warhorse Studios’un yeni projesinin Kingdom Come Deliverance 2’den başkası olmadığını artık doğrulayabiliriz! MP1st, Plaion tarafından oyunun özel bir tanıtımına davet edilecek kadar şanslıydı ve muhteşem bir tanıtım fragmanı, yeni ekran görüntüleri ve bu uzun zamandır beklenen devam oyunuyla ilgili ayrıntılarla başlayarak paylaşacak tonla şeyimiz var.

Kingdom Come Deliverance 2 İlk Bilgiler:

Ekran görüntüleri:

Kingdom Come: Deliverance 2 Hakkında

Kingdom Come: Deliverance II, 15. Yüzyıl Bohemya’sındaki iç savaşın kaosunun ortasında geçen heyecan verici bir Aksiyon RPG’sidir.

Siz Skalitz’li Henry’siniz – olağanüstü şeyler yapan sıradan bir adam – ‘mütevazı bir demirci ocağından Kralların sarayına kadar’ destansı bir yolculuğa çıkarken sürükleyici bir intikam, ihanet ve keşif hikayesinin ortasında kalmış ve bir amaç arayışındasınız. bu güzel ama acımasız ortaçağ dünyasında.
Hareketli şehir sokaklarından yemyeşil ormanlara kadar bu açık dünya Orta Çağ Avrupa’sını aksiyon, heyecan ve merakla dolu unutulmaz bir macerayla keşfedin.

Bir Aşk ve İntikam Hikayesi

Hayatı, öldürülen ebeveynlerinin intikamını alma arayışında olan genç Henry’nin gözleri ve eylemleriyle yaşayın. Beş saati aşkın çarpıcı sinematiklerle resimlenen hikayesi, onu hevesli bir savaşçıdan isyana götürüyor, karizmatik bir karakter kadrosuyla yolları kesişiyor ve Macaristan Kralı, Kızıl Tilki Sigismund ve onun korkunç müttefikleri.

Gerçek Bir RPG Deneyimi

Eylemleriniz Henry’nin kaderini ve dünyanın ona nasıl tepki vereceğini şekillendirecek. Çevrenizdeki olaylara karşı ahlaki bir duruş sergilerken görünüşünü, becerilerini ve ekipmanını özgürce özelleştirin. Eylemlerinizi sonsuza kadar hatırlayacak olan Avrupa’nın bu canlı bölgesine kendinizi gerçekten kaptırmak için demircilik ve okçuluk gibi benzersiz etkinliklere katılarak ülkeyi dolaşın.

Bir Hayat Yaşayın Ortaçağ

15. Yüzyıl Bohemyasının bu şaşırtıcı derecede özgün yorumu, bu büyüleyici ortamı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemenize olanak tanıyor. Tavernalar, hamamlar, kaleler ve daha fazlasıyla geniş ve zengin bir kırsal bölgeyi keşfederken genişleyen bir şehirde kaybolun, köylülerle etkileşime geçin ve soylularla konuşun.

Otantik Birinci Şahıs Savaşı

Heyecan verici gerçek zamanlı savaşlara girerken çeliğin ve içgüdüsel savaşın çatışmasını hissedin. Her oyuncuya uygun çeşitli özgün silahlar ve dövüş stilleri mevcuttur. Yaya olarak, atla veya gizlice, zarif kılıç ustalığında, acımasız, keskin olmayan silahlarda veya ölümcül menzilli saldırılarda uzmanlaşabilirsiniz.

Kesin bir çıkış tarihi açıklanmasa da Warhorse, oyunun bu yıl için planlandığını ve PC, PS5 ve Xbox Series’e çıkacağını doğruladı.oyun-6