Bugünlerde satın alabileceğiniz hemen hemen her TV, bir biçimde veya tarzda akışı destekliyor, ancak kullanıcı arayüzünü beğenmezseniz veya ihtiyacınız olan tüm uygulamalara sahip değilse ne olur? Burası gibi bir akış cihazının Google TV’li Chromecast (HD) içeri girer. Genellikle atlamanızı öneririz. 4K versiyonu Bütçeniz varsa, ancak HD modeli şu anda yalnızca 19,99 ABD dolarıdır (10 ABD doları indirim). Amazon, En iyi satın alımve Google mağazası. Chromecast’in sizin için Amazon veya Roku’nun tekliflerinden daha uygun olup olmadığını görmek veya favori yayın uygulamalarınıza evinizdeki ikinci bir TV’den erişmek için harika bir fırsat.

Daha pahalı olan kardeşi gibi, kullandığı Google TV platformu da çeşitli yayın hizmetlerinde öneriler sunuyor ve Rotten Tomatoes derecelendirmeleri de dahil olmak üzere bir dizi yararlı bilgi sağlıyor. Giriş seviyesi yayıncıda Dolby Vision bulunmuyor ve en sevdiğiniz programları ve filmleri 4K olarak yayınlayamazsınız – maksimum 1080p çözünürlükle sınırlıdır – ancak HDR videoları oynatabilir, bunu sunan uygulamalardan yayın yapmayı destekler, ve 4K modeliyle aynı Google Asistan uyumlu sesli uzaktan kumandayla birlikte gelir.

Her şeyi yapabilen bir robot süpürgeyle bahar temizliği moduna girmemek zor. Dreame L20 Ultra. Premium teklif, hem süpürücü hem de silici olarak ikili görev yapabilme yeteneği sayesinde en sevdiğimiz modellerden biridir ve bunu büyük bir özerklikle yapar. Elbette böylesine muhteşem bir ürün, yüksek bir fiyat etiketi olmadan gelmiyor. Normalde 1.499 $ fiyatla satılıyor ve genellikle biraz daha ucuza satılıyor, ancak şimdi Nisan ayı sonuna kadar 799 $’a (700 $ indirim) düştü. Wellbot’lar özel promosyon kodunu kullandığınızda VERGEL20. Bu, bugüne kadarki en düşük fiyatı.

L20 Ultra, kalın kilimler ve inatçı kirler için yüksek emiş gücüne sahiptir ve yapay zeka destekli engellerden kaçınma ve lidar destekli oda haritalama özelliklerini kullanır. Ayrıca onu kontrol etmek için Amazon Alexa, Google Assistant ve Siri’yi kullanabilirsiniz. Halı ve sert zemin temizliği arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyan, kendiliğinden kalkan pedlere sahiptir ve otomatik olarak uzayan fırçalar sayesinde süpürgelik temizliğinde çoğundan daha iyidir. Ayrıca birlikte verilen şarj tabanındaki suyunu boşaltmak veya yeniden doldurmak için yardıma ihtiyacı yoktur, ayrıca paspas pedlerini temizlemeniz veya kurutmanız da gerekmez.genel-2