Açık denizlerde yelken açmanın cazibesi, Assassin’s Creed Black Flag ve Ubisoft’un ruhani devam oyunu Skull and Bones’tan World of Warships gibi daha modern oyunlara kadar birçok oyunu kendine çekti. Ancak ilk olarak 2015 yılında olumlu tepkiler alan ve Sid Meier’s Pirates gibi klasik PC oyunlarını anımsatan rahatlatıcı bir deniz sandbox oyunu geri dönüş yapıyor. 2024’te Steam’de piyasaya sürülecek Rüzgârlı Ufuk geliştirici Tasharen Entertainment’ın önceki taksitinin elde ettiği yarım milyon satışı artırmayı hedefliyor.

Tasharen’in kurucusu Michael Lyashenko, gelecek devam filmi hakkında şunları söylüyor: “Bağımsız bir devam filmi olarak Windward Horizon, orijinal cazibesini korurken Windward’ın temelini geliştiriyor.” “Karmaşık sistemler ve ayrıntılı özelleştirme seçenekleriyle dolu ilgi çekici bir oyun döngüsüyle, pek çok açık dünya sanal alan oyununun eşleşemeyeceği bir özgürlük hissi yaratıyoruz.”

Adınıza ait küçük bir gemiyle tek başınıza yola çıkan genç bir korsan olarak macera, zenginlik ve arkadaşlık arayışı içinde yelken açıyorsunuz. Her oyunu benzersiz kılan, yöntemsel olarak oluşturulmuş bir dünyayı keşfederken, balık tutmak, hazine aramak ve biraz para kazanmak için yerel gruplara yönelik görevler üstlenmek gibi huzurlu bir yaşam tarzını sürdürmek veya Jolly Roger’ı yetiştirip bir hayatı kucaklamak arasında seçim yapabilirsiniz. korsanlık ve yanlışlık.

Kazandığınız kazançlar, sahip olduğunuz gemiyi geliştirmek veya ihtiyaçlarınıza en uygun tamamen yeni gemiyi satın almak için kullanılabilir. Belki adalar ve limanlar arasında kolaylıkla süzülmek için hızlı bir Schooner’ı tercih edersiniz ya da belki büyük bir Fırkateyn, kendinize ait olarak almayı planladığınız tüm ödülleri paketlemek için daha hızlıdır. Kendi denizcinizin üç yetenek ağacını (savunma, hücum ve destek) yükseltmenin yanı sıra, yol boyunca işe aldığınız mürettebat üyelerinin benzersiz becerilerinden de yararlanabileceksiniz.

Elbette iyi bir korsan, mürettebatı olmadan bir hiçtir ve bu nedenle, yapay zeka yoldaşlardan ziyade gerçek insanlara güvenmeyi tercih ederseniz, Windward Horizon’un hem LAN hem de çevrimiçi ortak oyun desteği sunduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Bu, birçok ganimet yağmalama macerasına arkadaşlarınızı da getirebileceğiniz anlamına gelir.

Windward Horizon’un 2024’te Steam’de çıkması planlanıyor. Saçlarınızda rüzgarın, burun deliklerinizde okyanusun tuzlu kokusunun özlemi varsa, dilek listesine ekle ne zaman kullanıma sunulacağını takip etmek için şimdi Steam’de.

Alternatif olarak, PC’deki en iyi korsan oyunlarından daha fazlasına göz atın veya 2024’te oynayabileceğiniz en rahat ve en rahatlatıcı oyunlarla rahat bir hayat yaşayın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2