ABD’nin en büyük kablolu yayın ve internet sağlayıcılarından biri olan Comcast, NOW’un lansmanını duyurdu. Bu yeni marka, uzun vadeli sözleşmeler olmadan internet, mobil ve TV yayını için düşük maliyetli, esnek seçenekler arayan tüketicileri hedefliyor.

ŞİMDİ’yi bağlantı hizmetlerine yönelik bir karıştır ve eşleştir yaklaşımı olarak düşünün. Kullanıcıların aydan aya peşin olarak ödeyebileceği bir internet, mobil, TV ve Wi-Fi erişim noktası bileşeni içerir. Şu anda menüde neler var:

  • ŞİMDİ İnternet: Sabit kablosuz rakiplerinden daha iyi güvenilirlik vaat eden basit ön ödemeli internet hizmeti. Aylık 30 ABD Doları karşılığında 100 Mbps’yi seçin veya ayda 45 ABD Doları karşılığında 200 Mbps’ye yükseltin. Her iki plana da sınırsız veri ve ekipman dahildir.
  • ŞİMDİ Mobil: Bu ön ödemeli mobil plan, hat başına 25 ABD Doları karşılığında size sınırsız 5G veri, konuşma ve mesaj sunar. Ayrıca, ekstra kapsama alanı için Xfinity’nin geniş Wi-Fi bağlantı noktaları ağına kesintisiz bağlantı sunuyor ve şirketin şu anda 23 milyonun üzerinde olduğunu iddia ediyor.
  • ŞİMDİ TV: Yayıncılar, Peacock Premium’a ek olarak ayda 20 ABD doları karşılığında 40’tan fazla canlı ağa, isteğe bağlı içeriğe, bir dizi entegre ücretsiz reklam destekli yayın kanalına erişebilir. Bu, mevcut Xfinity internet hizmetini gerektirir.
  • ŞİMDİ WiFi Geçişi: Geziciler, Xfinity’nin Wi-Fi erişim noktası ağına 30 gün boyunca 20 ABD Doları karşılığında sınırsız erişim satın alabilirler.

Yukarıdaki hizmetlerin tümü, herhangi bir sözleşme veya kredi kontrolü olmaksızın, yalnızca aylık olarak doğrudan hizmet olarak sunulmaktadır. İhtiyaçlarınız değiştikçe hizmetleri ekleyerek, duraklatarak veya iptal ederek planınızı çevrimiçi olarak yönetebilirsiniz. Comcast NOW, daha önce Uygun Fiyatlı Bağlantı Programına (ACP) güvenenlerin ilgisini çekebilir. Federal fon eksikliği nedeniyle programın geleceği söz konusu olduğundan, NOW Internet ve Mobile bütçeye duyarlı bir alternatif sunabilir.

ŞİMDİ İnternet ve Mobil şu anda belirli şehirlerde deneniyor. Ancak önümüzdeki haftalarda Comcast’in ülke çapındaki hizmet alanlarında tam ölçekli kullanılabilirliğin sağlanmasını bekliyoruz. ŞİMDİ TV ve WiFi Pass ise Comcast’in hizmet verdiği her yerde zaten çalışıyor ve çalışıyor.telefon-1