Solo Leveling Arise’ın çıkış tarihi ne zaman? Netmarble’ın en yeni macera oyunu nihayet onaylanmış bir çıkış tarihi aldı. Kahramanımız Sung Jinwoo’nun çıkmak üzere olduğu potansiyel yolculukta heyecanla titreyen herkes için tüm fragmanları, bilgileri ve en son haberleri size sunacağız.

Sung Jinwoo canavarları avlamaya ve yeterince komik bir şekilde tek başına uçarken seviye atlama hedefine ulaşmaya çalışırken, Solo Leveling Arise’ı ve onun çok sayıda karakterini elimize almak için sabırsızlanıyoruz. Yılın en iyi anime oyunlarından biri olmaya hazırlanan Solo Leveling Arise yeniden kayıtları hakkında bilmeniz gereken her şeyi zaten araştırdık. İşte Kore çizgi filmlerinden ilham alan RPG hakkında bilmeniz gereken her şey ve onu ele geçirebileceğimiz kesin tarih.

Solo Leveling Arise’ın çıkış tarihi

Solo Leveling Arise, 8 Mayıs 2024 Çarşamba günü yayınlanacak. Bu, geliştirici Netmarble tarafından 17 Nisan’da doğrulandı.

Netmarble ayrıca 12 milyondan fazla oyuncunun macera oyununa büyük bir heyecanla ön kayıt yaptırdığını da duyurdu. Sung Jinwoo için özel bir kıyafet, şık takım elbise, Efsanevi Eserler seti ve Yoo Jinho karakterini içeren mevcut bonusların heyecanıyla biz de kaydolduk.

Solo Leveling Arise, PC ve mobil platformlar için yayınlanacak ve erişim için şu adresten ön kayıt yaptırabilirsiniz: oyunun web sitesi.

Solo Leveling Arise fragmanları

Oyun viral bir Kore çizgi romanından, çizgi romandan kaynaklandığından ve birden fazla anime uyarlamasına sahip olduğundan, Solo Leveling’in halihazırda çok sayıda görüntüsü var. Ancak bu, video oyununun ilk versiyonudur ve bu kılavuza oyunun tanıtım döneminden bazı fragmanlara yer verdik.

Ön kayıt fragmanı, 14,3 milyardan fazla izlenen ve Kuzey Amerika, Çin, Japonya ve Kore’de en çok görüntülenen ve abone olunan webtoon olan serinin istatistikleri de dahil olmak üzere Solo Leveling’in geçmişine bakıyor. Ayrıca kahramanımız Sung Jinwoo’nun alevler içinde büyümüş bir düşmanın ayaklarına bir bıçak fırlattığını gösteriyor. Fragmanda Solo Leveling’in Ocak 2024 anime versiyonunun ayrıntıları veriliyor ve ardından video oyunu uyarlaması için Bahar 2024 lansman penceresi açıklanıyor.

YouTube Küçük Resmi

2023’ün ilk ana tanıtım videosu, parlak mavi yanan meşaleler, vahşi kırmızı ve gri kurt düşmanlarıyla tamamlanan ve Sung Jinwoo’nun ikonik elektrik mavisi gözlerinin yer aldığı, şaşırtıcı derecede karikatür tarzı bir animasyona sahip ortamın oyun içi görüntülerini gösteriyor. Düşmanlardan kaçıp üzerinden atlarken, mor ve gümüş renkli, kan lekeli devasa bir ejderhayla karşılaşır ve kılıcını onun etine daldırmadan önce ona doğru atılır. Aksiyon dolu bir fragman ve oyun geldiğinde bize heyecanlanacak çok şey veriyor.

YouTube Küçük Resmi

Odak grubu, sınırlı sayıda kişiye oyuna erişim izni verildikten sonra seriye hayran bakış açısıyla fikir ve bilgi sağlamak için Eylül 2023’teki ayrıntılı oyuncu geri bildirimlerinden alınan videoyu öne çıkarıyor. Oyuncular karmaşık savaş sahnelerini, silah çeşitliliğini ve avcı kahramanla bağlantı kurma becerisini övdü. Oyun, oyuncular bıçaklarla bıçaklama, kaçma, temel yetenekleri kullanma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli saldırılarla onları yumruklarken, patronların ve düşmanların sağlık çubuklarının hızla tükendiğini gösterdi.

Solo Tesviye Yükseliyor en son haberler

Nisan 2024’te Solo Leveling Arise’ın, onaylanan 8 Mayıs çıkış tarihi öncesinde 12 milyondan fazla ön kaydı aştığı açıklandı. Bu, Nisan ayı sonunda yaklaşık 5 milyon ön kaydın onaylandığı haberinin ardından geldi. Oyuncu ilgisindeki ve kayıtlardaki bu büyük sıçrama, Solo Leveling Arise’ın yılın en heyecanla beklenen RPG oyunlarından biri olabileceğini doğruladı.

Çok sayıda ön kaydın yanı sıra, oyunun karakterlerine de iyice baktık ve bunun için, oyun çıktığında seçilebilecek en güçlü seçeneklerden oluşan bir Solo Leveling Arise kademesi listesi hazırladık. Ayrıca, deneyiminizi geliştirecek ekstra bedava şeyler aradığınızda kullanabileceğiniz, düzenli olarak güncellenen Solo Leveling Arise kodlarının bir listesine de sahibiz.oyun-2