James Gunn yeni filmini çekiyor Süpermenbirkaç haftadır ama hâlâ var alınacak pek çok haber var. Örnek olarak, Superman’in Dünya’daki babası Jonathan Kent’in arkasındaki aktör kısa süre önce ortaya çıktı.

Sarma gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan karakter oyuncusu Pruitt Taylor Vince’in Kuş Kutusu, Doğuştan KatillerVe Kimlikve bunun gibi gösteriler Deadwood, SHIELD’ın Ajanları, Ve Garip Şeyler, karakteri canlandırıyor. Bu Glenn Ford’un oynadığı rol. Süpermen: Film ve Kevin Costner Güçlü adam.

Gunn’ın başrolde olduğu filmi David Corenswet Clark Kent/Süpermen rolündebildirildiğine göre o karakterin hayatını canlandıracak o zaten Süpermen olduğunda. Yani eğer bu bir köken değilse, Taylor Vince’in rolünün ne kadar kapsamlı olduğunu zaman gösterecek. Açıkçası karakter, Kal-El’i Dünya’ya geldiğinde bulan ve onu oğlu Clark olarak yetiştiren kişi olarak başlangıç ​​hikayesinde daha büyük bir rol oynuyor. Bu aynı zamanda Jonathan’ın karısı Martha Kent’i kimin canlandıracağını ve Batman’in annesinin de aynı adı taşıyıp taşımayacağını merak etmemize neden oluyor. Ah, belki o son kısım değil.

Her iki durumda da Taylor Vince çok ilginç bir seçim çünkü o birçok yönden rol alabilen harika, bukalemun tipi oyunculardan biri. Süper ürpertici mi istiyorsun? Sevimli bir oyuncak ayı ister misin? Taylor Vince’de her şey var. Ve şimdi Rachel Brosnahan, Nicholas Hoult, Skyler Gisondo, Nathan Fillion, Anthony Carrigan, Wendell Pierce ve çok daha fazlasının yer aldığı zaten inanılmaz olan bir oyuncu kadrosuna katılıyor.

SüpermenJames Gunn’ın yazıp yönettiği yeni DC Universe’ün ilk resmi filmi. 11 Temmuz 2025’te sinemalarda olacak. Bu, gelecek yıl bu noktada belki iki fragmanımız bile olacağı anlamına geliyor.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7