Google Pixel Buds Pro 2’nin yakında tanıtılması bekleniyor ve iddia edilen gerçek kablosuz (TWS) kulaklıkların, Google’ın Mayıs 2022’deki I/O etkinliği sırasında tanıtılan Pixel Buds Pro’nun yerini alması bekleniyor. Ancak şirket henüz bunu onaylamadı. Pixel Buds Pro 2’nin piyasaya sürülmesinin ardından önceki raporlar, bunların muhtemelen firmanın Mayıs ayındaki I/O etkinliğine veya Pixel 9 serisi akıllı telefonlarla birlikte Pixel Hardware etkinliğine katılacağını gösteriyor. Bu beklenen TWS kulaklıkların şarj durumuyla ilgili ayrıntılar şimdi çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

91Mobiles’a göre Google Pixel Buds Pro 2 şarj kutusu UL Demko web sitesinde GH8TQ model numarasıyla görüldü. rapor. Kasa, Danimarka sertifikasyon web sitesinde 650mAh Li-ion pil ile listeleniyor. Bu, orijinal Pixel Buds Pro’da bulunan 620mAh pilden biraz daha büyük bir kapasite sunabileceğini gösteriyor.

Yayın ayrıca SatefyKorea sertifikasyon web sitesinde aynı model numarasına sahip Pixel Buds Pro 2’yi de tespit etti. Listede ayrıca TWS kulaklıkların şarj kutularının fason imalatçısının Çinli Chongqing VDL Electronics firması olduğu da görülüyor.

Google Pixel Buds Pro Hindistan’da Rs’de piyasaya sürüldü. 19.990 ve Kömür, Mercan, Sis ve Limon Otu renk seçenekleri mevcuttur. Aktif gürültü engelleme (ANC) desteği ve özel bir şeffaflık modu ile birlikte gelirler. Kulaklıklar aynı anda birden fazla cihazla eşleştirmeye olanak tanıyan çok noktalı bağlantıyı da destekler.

Google Pixel Buds Pro’nun, ANC olmadan 31 saate kadar, ANC açıkken ise 20 saate kadar toplam pil ömrü sunduğu iddia ediliyor. Şarj kutusu ayrıca kablolu ve Qi kablosuz şarj için USB Tip-C’yi de destekler. Kutu, su sıçramasına karşı dayanıklılık için IPX2 derecesiyle birlikte gelirken, bireysel kulaklık başlıkları IPX4 sertifikalarına sahiptir.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin X, Facebook, Naber, İş Parçacığı Ve Google Haberleri. Cihazlar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı. En iyi etkileyiciler hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız şirket içi bölümümüzü takip edin O Kim360 Açık instagram Ve Youtube.

Samsung Neo QLED 8K, Neo QLED 4K ve OLED TV Modelleri Hindistan’da Piyasaya Sürüldü


Vivo T3x 5G, Snapdragon 6 Gen 1 SoC, 6.000mAh Pil ile Hindistan’da Piyasaya Sürüldü: Fiyat, Özellikler

genel-8