Netflix, Hulu, Prime Video ve Max’te yayınlanacak en iyi yeni filmlerin tümü sürekli olarak eklendiğinden, eğlenmek için yeni bir TV almak asla kötü bir zaman değildir. İster bir köşeye koyabileceğiniz ucuz bir şey, ister ev sineması kurulumunuzun girişine yerleştirebileceğiniz daha sürükleyici bir şey arıyorsanız, Walmart’ta muhtemelen sizin için bir şeyler vardır. Walmart ayrıca şu anda gerçekleşen en iyi TV fırsatlarından bazılarına da sahiptir, bu nedenle biraz tasarruf arıyorsanız yeni bir TV satın almak için harika bir yer. En iyi TV’lerden herhangi birini içermese de, en iyi Walmart TV fırsatları Vizio, LG ve Samsung gibi markalardan OLED ve QLED gibi görüntü teknolojilerine kadar çok çeşitli seçenekleri içerir. Şu anda alışveriş yapabileceğiniz en iyi Walmart TV fırsatlarını bir araya getirdik; nasıl tasarruf edeceğiniz konusunda daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Hisense 43 inç Roku 4K TV – 195 dolar, 289 dolardı

https://www.amazon.com/Hisense-43-Inch-Vision-Compatibility-43R6G/dp/B09ZQ6NQNR?th=1

Değer açısından en iyi TV markalarından biri olan Hisense, özellikle Hisense 43 inç Roku 4K TV’siyle incelemeye değer. Fiyatına göre harika bir boyut olan bu cihaz, HDR ve Hareket Hızı desteğinin yanı sıra 4K çözünürlüğün tüm avantajlarından yararlanır. İkincisi, oyun oynarken veya hızlı akan aksiyon veya spor müsabakalarını izlerken hareket bulanıklığı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Ayrıca bu TV’yi kullanırken ücretsiz Roku kanalı da dahil olmak üzere Roku’nun en iyilerine erişin. Ayrıca TV, Google Asistan ve Alexa ile çalıştığından TV’nizi ve diğer akıllı ev cihazlarınızı kullanmak ve kontrol etmek kolaydır.

Vizio 65 inç V-Serisi 4K TV — 348 dolar, 528 dolardı

Vizio 55 inç 4K TV, TV sehpasına yerleştirildiğinde ana ekranını gösteriyor.
Vizio

Vizio’nun V-Serisi TV’leri kaliteli LED TV’lerdir. QLED veya yerel karartma gibi yeni nesil teknolojilere sahip değil. Kullandığı teknoloji mükemmelleştirildi. Tam dizi arka aydınlatmayı kullanır, böylece ekrandaki her şey eşit şekilde aydınlatılır; loş bölümler olmaz. FHD içeriğin 4K’ya yükseltilmesine yardımcı olan güçlü bir AI işlemciye sahiptir. İşlemci aynı zamanda size mümkün olan en net görüntüyü sunmak için tek tek piksellerin kontrastını da ayarlayabilir. Ayrıca Dolby Vision içeriği ve HDR10+ ile de çalışabilir.

LG 65 inç 4K UHD WebOS TV – 476 dolardan 428 dolara düştü

LG 65 İnç UQ75 Serisi 4K webOS TV, işletim sistemi arayüzünü gösteriyor.
:G

Bu 65 inçlik LG, size bir kol ve bir bacağa mal olmayacak bir şey arıyorsanız başka bir harika seçenektir. Üst düzey TV’lerde bulabileceğiniz daha yüksek yenileme hızına sahip olmasa da, konsollarda veya orta sınıf bir oyun bilgisayarında oyun oynamak için mükemmel olan bir oyun kontrol paneline ve oyun motoruna sahiptir. Ayrıca Google Assistant ve Alexa gibi tüm ana dijital asistanlara entegre edilmiştir ve ayrıca Appl AirPlay ve Apple HomeKit ile uyumludur, böylece tüm sisteminizi doğrudan TV’den kontrol edebilirsiniz.

LG 70 inç 4K TV — 558 dolar, 648 dolardı

LG 65 inç UQ70 Serisi beyaz arka plana sahip LED 4K akıllı TV.
LG

Büyük bir indirimle büyük bir TV için LG’nin bu 70 inç TV fırsatını düşünün. İzleme deneyiminizi geliştirmek için premium özellikler içerir. Örneğin, takip ettiğiniz devam eden maçların skorları hakkında size canlı güncellemeler verecek ve böylece herhangi bir anda izlenecek en iyi maçı seçebileceğiniz bir “Spor Uyarısı” özelliği bulunmaktadır. Öte yandan oyuncular, Otomatik Düşük Gecikme Modu’nu (ALLM) içeren yerleşik LG oyun optimize edicinin ve kontrol panelinin keyfini çıkaracaklar. LG 70 inç 4K TV, a5 Gen 5 AI İşlemci 4K’nın yapay zekasından güç alıyor.

Hisense 75 inç U8 Serisi — 1.198 Dolar, 1.600 Dolardı

Hisense U8H ve TCL 6 Serisi R655 Google TV karşılaştırması
Riley Young/Dijital Trendler / Riley Young/Dijital Trendler

Hisense’nin çok sayıda harika bütçe teklifi olsa da, özellikle bu tür indirimlerle üst düzey TV’lerini de indirime sokmamalısınız. 1.500 nitlik devasa bir tepe parlaklığıyla 4k çözünürlük çalıştırmanın yanı sıra, piyasadaki en yüksek çözünürlüklerden biri olan 144Hz doğal çözünürlüğe sahiptir. Bu aynı zamanda grafiklerden ziyade yenileme hızına önem veren ve oyunları rekabetçi bir şekilde oynayan oyuncular için de harikadır; bu mükemmel bir şeydir; ayrıca daha yüksek yenileme hızı, aksiyon filmleri veya spor müsabakalarını izlemede kesinlikle yardımcı olur. Ayrıca Dolby Vision HDR ve göz atmaya değer diğer birkaç harika özellik ile birlikte geliyor.

LG 65 inç C2 serisi OLED Web İşletim Sistemi Akıllı TV — 1.479 Dolar, 2.457 Dolardı

Beyaz bir arka plana sahip LG C2 Serisi OLED evo 4K TV.
LG

OLED TV’lerin size bir kol ve bir bacağa mal olması gerekmez ve bu LG C2 OLED TV bunun mükemmel bir örneğidir. Elbette, LG’nin, diğer panel türlerinde göreceğinizden daha iyi kontrast ve daha derin siyahlara sahip, kesinlikle muhteşem görünen mükemmel OLED paneliyle birlikte geliyor. Ayrıca, anında izlediğiniz görüntülerin ve videoların kalitesini ayarlamanıza yardımcı olacak dahili bir işlemci de bulunmaktadır; böylece tüm içeriğinizi görülmesi gereken kalitede izleyebilirsiniz; bu da hoş bir eklentidir. Oyunculara gelince, bu, yırtılma veya gölgelenme gibi durumları önlemek için hem NVIDIA G-SYNC hem de FreeSync Premium ile birlikte geliyor; dolayısıyla çok yönlü bir TV.

Samsung 65 inç S90C OLED TV — 1.698 Dolar, 3.299 Dolardı

Gri bir arka plan üzerinde Samsung S90C.
SAMSUNG

Bir başka mükemmel OLED TV olan Samsung S90C, birkaç özelliğiyle birlikte geliyor; bunlardan en ilginci, kontrastı ve görüntü doğruluğunu artıran HDR OLED’dir. Sadece bu da değil, aynı zamanda eski içeriklerinizi izleyebilmeniz için 4K yükselticiye sahiptir ve Samsung Gaming Hub, konsolu veya bilgisayarı olmayan ancak yine de oyun oynamak isteyenler için mükemmeldir. Ayrıca Dolby Atmos ile birlikte gelmesinden ve ekranın Pantone Onaylı olmasından da memnunuz, böylece ekranınıza aldığınız renklerin mükemmel olduğunu bilirsiniz.

Samsung 75 inç The Frame — 1.898 Dolar, 2.999 Dolardı

Samsung 65 inç The Frame QLED TV, çekici bir oturma odasındaki duvara yerleştirildi.
SAMSUNG

Samsung Frame gerçekten benzersiz bir TV’dir. Kullanmadığınızda, slayt gösterilerini çerçeveli sanat eserleri gibi görünecek kadar kristal netliğinde görüntüleyebilirsiniz. TV bunu çok yüksek kaliteli bir QLED ekrana, mat bir ayara ve ekrandaki parlamayı azaltan bir moda sahip olarak yapıyor. Çok ince olduğundan duvara kolayca monte edilebilir ve çerçeveleri evinizdeki diğer çerçeveli sanat eserleriyle eşleşecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Samsung 85 inç Sınıfı QN90C Neo QLED 4K TV — 2.398 Dolar, 3.499 Dolardı

Samsung QN90C'de alacakaranlıkta gökyüzüne karşı patlayan bir yanardağ.
Zeke Jones/Dijital Trendler / .

En iyi QLED TV’lerden biri olan Samsung QN90C Neo QLED, en üst düzey HDR’ye, muhteşem renklere ve muhteşem özelliklere sahiptir. Samsung QN90C incelememiz aynı zamanda TV’nin önceki sürüme göre geliştirilmiş panelleri ve genel ekran yükseltmesi hakkında da övgüler yağdırdı (bu sürüm, o sırada kullanılan parlama önleyici teknolojiden dolayı zarar görmüştü). Özellikle incelemedeki en büyük “eksi”, bu anlaşmayla birlikte önemli ölçüde düşen fiyattı. Eğer merak ediyorsanız, diğer aleyhte Samsung’un Tizen işletim sistemi hakkında subjektif bir olumsuz görüş vardı. Bu TV, TV’lerin üstün olmasını istediğiniz konularda mükemmeldir.

Samsung 85 inç QN800C Neo QLED 8K Smart TV – 3.798 Dolar, 5.999 Dolardı

2023 Samsung QN800C Neo QLED 8K TV.
SAMSUNG / .

Birkaç yıl boyunca bu TV’den tam olarak yararlanabilmeniz pek mümkün olmasa da, gerçekten 8k çözünürlükte çalışabilen bir şey istiyorsanız, işte bu kadar. Özellikle daha büyük TV’ler 4K kullanıldığında daha düşük piksel yoğunluğuna sahip olma eğiliminde olduğundan, bu kesinlikle mantıklıdır. Neyse ki, bu cihazın 8k’ye kadar çıkabilen dahili bir yükselticisi var ki bu mükemmel bir şey ve Quantum HDR, Quantum Matrix Pro ve Quantum Matrix Pro gibi son derece üst düzey bir Samsung TV’den bekleyebileceğiniz tüm eğlenceli özelliklere sahip. birkaç şey daha. Ayrıca bazı derinlik geliştirme özellikleri de mevcut ve oyun söz konusu olduğunda bu rotaya gitmek istiyorsanız Samsung’un Oyun Merkezi bile var.

Sevdiğimiz diğer Walmart TV fırsatları

Walmart bir fırsatlar ülkesidir. Sepetinizdeki ‘satın al’ düğmesine dokunmadan önce diğerlerine göz atın:

  • unn. 43 inç 4K Roku TV —
  • Vizio 55 inç V Serisi 4K Akıllı TV —
  • unn. 75 inç 4K Roku TV —
  • LG 70 inç Sınıf 4K UHD 2160P webOS Akıllı TV —
  • Samsung 65 inç Sınıfı Q80C —
  • Samsung 65 inç Sınıf S95C OLED —
genel-19