Gerçi her zaman maceralara atılabilirsin Cüce KalesiOyunun Macera Modu genişletmesinin bugün halka açık betaya girmesiyle birlikte, artık tam kapsamlı güncellenmiş grafiklerle piyasaya sürebilirsiniz.

Macera Modunda, usule uygun olarak oluşturulmuş, gülünç derecede büyük ve ayrıntılı dünyada karşılaşılacak her türden maskaralık var. Karakter yaratma, tamamlanacak görevler ve savaşılacak haydutlarla dolu bir RPG harekâtıdır.

Herkese açık beta ile yüzey dünyasındaki maceralarınız, gülen yüzlerden ve ASCII sanatından çok daha ayrıntılı görünecek. Savaşta hala aynı düzeyde ayrıntılı ayrıntı var; düşmanlarınızı gözbebeklerine kadar bıçaklamanıza, yumruklamanıza, tekmelemenize, fırlatmanıza ve ısırmanıza olanak tanıyor. Aşağıdaki yeni Macera Modundaki dövüş demosuna göz atın.

Cüce Kalesi 2006’dan bu yana tüm beklentilere meydan okuyan bir ayrıntı düzeyiyle ücretsiz bir oyun olarak ortalıkta dolaşıyor. Oyuncular iki oyun modundan birini seçerler: Kale ve Macera. Kale Modunda, sürekli genişleyen zindan evlerinde yüzyıllar boyunca çalışan, giderek büyüyen cüce birliğinizi sarhoş ve mutlu tutun. Mini Moria Madenleriniz kıtlık, hastalık veya Balrog’un talihsizliği nedeniyle başarısızlığa uğrarsa, cücelerinizin yaptıkları oyunun yıllıklarına kazınacak; cücelerinizin başardığı her önemli olayın bir kaydı.

Cüce Kalesi 2022’de Steam’de güncellenmiş grafiklere ve mod desteği için Steam Atölyesi uyumluluğuna sahip premium bir sürüm başlattı. Macera Modunun güncellenmiş sürümü artık herkese açık beta sürümünde ve tüm ayrıntıları alabilirsiniz. Burada. Bu yılın ilerleyen zamanlarında tam sürümün yayınlanmasını bekliyoruz.genel-2