Evinizi biraz daha güvenli hale getirmek istiyorsanız ya da anahtarlarınızı kaybetmek istiyorsanız Nuki Smart Lock 3.0’ı 89,99 Euro’ya satın alabilirsiniz. Her şey doğrudan üretici tarafından eBay açık artırma platformu aracılığıyla satılıyor. Ancak sınırlı sayıda olduğu için acele etmelisiniz. Sizin için anlaşma kontrolümüz var.

Görünüşe göre Nuki, akıllı kapı kilitlerinin en yeni nesline hazırlanıyor. Üretici şu anda Nuki Smart Lock 3.0’ı eBay’de 89,99 euro gibi mutlak bir pazarlık fiyatıyla satıyor ve stoklarından kurtulmak istiyor gibi görünüyor. Akıllı evinizin gadget’ı hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

Akıllı kapı kilidi birçok avantaj sunar. Ancak en büyüklerinden biri, elleriniz doluyken artık sürekli olarak ön kapı anahtarınızı düşünmek veya aramak zorunda kalmamanızdır. Akıllı Kilidi kapınızın iç kısmına takabilir ve yaklaştığınızda ön kapınızın kilidini açmak için Nuki uygulamasını kullanabilirsiniz.

Nuki Smart Lock 3.0’ın kullanımı nedir?

Ailenizin veya arkadaşlarınızın da dairenize erişmesini istiyorsanız, Android ve iOS uygulaması aracılığıyla erişim haklarını da dağıtabilirsiniz. Ancak hakları aynı kolaylıkla kaldırabilirsiniz. “Otomatik Kilitle ve Git” işlevi ayrıca dairenizden çıktığınızda kapınızı otomatik olarak kilitler.

Her şeyi gerçekten “akıllı” kılmak için Nuki Smart Lock 3.0, Alexa veya Siri gibi yaygın olarak kullanılan sesli asistanlarla da uyumludur ve ev ağınıza kolayca entegre edilebilir. Uzaktan erişim için, şu anda yaklaşık 65 avro karşılığında çevrimiçi olabileceğiniz Nuki Köprüsü’ne ihtiyacınız var.

Nuki Smart Lock 3.0 teklifi buna değer mi?

eBay’de artık yalnızca 89,99 Euro ödersiniz ve herhangi bir ek nakliye ücreti beklemeniz gerekmez. Bir sonraki çevrimiçi en iyi fiyat şu anda 111,99 Euro’dur ve aynı zamanda önceki en iyi fiyat olan 106,99 Euro’nun oldukça altındadır. Fiyat açısından bu anlaşmada yanlış gidemezsiniz.

Bir süredir Nuki Smart Lock 3.0 için iyi bir fırsat arıyorsanız, onu burada bulmuş olabilirsiniz. Ancak bu kadar akıllı bir kapı kilidine ihtiyacınız olup olmadığına kendiniz karar vermelisiniz. Birisi kapıyı açarsa hemen haber vermeniz dışında evinizin güvenliğini gerçekten arttırmaz. Ayrıca tam doluyken bile kendi dört duvarınıza rahatlıkla girebildiğiniz için konforunuzu da arttırıyor. Ancak acele etmelisiniz çünkü Nuki bu fiyata yalnızca sınırlı sayıda parça sunuyor!

Teklif hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fiyata Nuki sizin için ilginç mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27