Ancak daha da uygun bir fiyata yeni bir tablet almak istiyorsanız bunun yerine OnePlus Pad’i tercih etmenizi öneririz. Şu anda, bu kötü çocuk Amazon’da 80$’lık tatlı bir indirimle satılıyor ve maliyetinin %17’si karşılığında bir tane almanıza olanak tanıyor. Hızlı hareket ettiğinizden ve bu fırsattan hemen yararlandığınızdan emin olun, çünkü bu, sınırlı süreli bir tekliftir.

ve yakında sona erebilir.

OnePlus Pad: Amazon’da 80 $ tasarruf edin!

OnePlus Pad’i Amazon’daki fiyatından 80 $ indirimli alın. Slate, 144Hz yenileme hızına sahip 11,61 inçlik güzel bir ekrana sahip. MediaTek Dimensity 9000 SoC tarafından desteklenmektedir ve ona harika bir performans sunmaktadır. Genel olarak, tablet paranızın tam karşılığını verir, bu yüzden hızlı davranın ve bugün bu sınırlı süreli fırsatla bir tabletten tasarruf edin!

80$ indirim (%17)

80 dolarlık bir indirimin büyük bir indirim gibi görünmediğinin farkındayız, ancak OnePlus Pad’in şu anda Amazon’daki en düşük fiyatında olduğunu ve tam olarak bu ‘sadece’ fiyat indirimi sayesinde 400 dolardan daha düşük bir fiyata sizin olabileceğini belirtmekte fayda var.

MediaTek Dimensity 9000 yonga seti, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla OnePlus Pad, hızlı ve sorunsuz performans sunuyor. Genshin Impact gibi ağır oyunlar da dahil olmak üzere her şeyin üstesinden gelebilecek yeterli ateş gücüne sahiptir. Buna ek olarak, 2800 x 2000 piksel çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip 11,6 inçlik güzel ekranı, hareket halindeyken video ve TV dizilerini izlemek için mükemmeldir. İzleme deneyimini daha da muhteşem kılan Dolby Vision ve HDR10+ desteği de mevcut.

Genel olarak, OnePlus Pad harika performansı ve harika ekranıyla paranızın karşılığını tam olarak veriyor. Üstelik Amazon’daki o tatlı indirim sayesinde artık daha da cazip. O halde hemen harekete geçin ve bugün bu fırsatla yepyeni bir OnePlus Pad’e sahip olun!telefon-1