Bazen hepimizin etrafımızı saran varoluşun ağırlığından kurtulmamız gerekir. Etli insan vücudu kıyafetlerimize bakmak, yemek yemek, uyumak, tekrar yemek yemek, yürüyüşe çıkmak ve daha fazla uyumak nedeniyle oldukça yorucu hale gelebilir. Eğer biri olmaktan yorulduysan, Ctrl Alt Ego hiç kimse olman için var. Son birkaç yılın en çok gözden kaçan sürükleyici sim oyunlarından biri olan bu oyun, kısa süre önce New Game Plus modu ve daha fazlasını ekleyen büyük bir ücretsiz güncelleme aldı.

2022’de piyasaya sürülen Ctrl Alt Ego, sizi fizikselliğin prangalarından kurtarıyor. Etten bir insan olarak bu alanların etrafında koşmak yerine, makinelerde ve robotlarda yaşayan, bulmacaları çözmek ve oyun boyunca ilerlemek için onları kontrol eden bedensiz bir bilinç olarak oynuyorsunuz. En iyi sürükleyici simülasyonlar ve bulmaca oyunları gibi, sorunlarıyla yaratıcı bir şekilde oynamanıza ve yolculuğunuzda karşılaştığınız birçok engele kendi çözümlerinizi tasarlamanıza olanak tanır. Bunu, 2017’nin Prey oyununda tüm oyuna sunulan Mimic Matter yeteneği gibi düşünün.

Ctrl Alt Ego’da ilerledikçe, vücudunuza en yakın şey olan Bug 22 adlı bir robot için yeni yeteneklerin kilidini açacaksınız. Bug 22’nin üstesinden gelmenize yardımcı olacak işlevlerini yükseltirken, Bug 22’ye tekrar tekrar girip çıkacaksınız. diğer robotları, güvenlik kameralarını, monitörleri ve daha fazlasını kontrol etmek için kendinizi zaplamanın da serpiştirildiği zorluklar. Bu, bir durumu ele almak ve çözümünüzü uygulamadan önce hangi araçlara sahip olduğunuzun farkına varmakla ilgili bir oyundur. Bunu Kırmızı Cüce’ye komşu bir mizah anlayışıyla birleştirin ve dünyayı ateşe verme potansiyeline sahipmiş gibi hissettiren bir oyun tarifiniz var.

Ctrl Alt Ego’nun geliştiricisi MindThunk, 2022 sürümünden bu yana yerinde durmuyor. Oyun, sanal alan modu, yenilenen görseller, robotları için yeni işlevler ve geliştirilmiş dil desteği ile sürekli olarak güncellendi. Şimdi New Game Plus geldi ve ilk oyununuzda kilidini açtığınız kaynaklarla oyunda ikinci kez oynamanıza olanak tanıyor.

Oyunun temel konseptine çok benzer şekilde, Ctrl Alt Ego’nun New Game Plus’ı da bir değişiklikle birlikte geliyor. Aynı oyunu en azından tam olarak iki kez deneyimlemeyeceksiniz. Yeni bir yerçekimi manipülasyon yeteneği, yeni düşman yerleşimleri, yeni kısayollar ve geliştiricinin şu anda gizli tuttuğu birkaç değişiklik daha var.

YouTube Küçük Resmi

Şunu okuyabilirsiniz: tam yama notları Steam’de ve eğer oyunu denemeye ikna olduysanız, şu anda 22 Nisan Pazartesi’ye kadar 11,99$/9,59£’dan %40 indirim.

Bulmacaları çözmek yerine oyun yeteneklerinizi düşmanlarınızı yok etmek için kullanmayı tercih ediyorsanız, oynayabileceğiniz en iyi FPS oyunlarına ilişkin rehberimiz sizi bilgiyle donanmış olarak görecektir. Tersine, eğer zevkiniz daha sinsi bir şeye yöneliyorsa, PC’deki en iyi gizlilik oyunlarımız kılavuzu sizi seveceğinizden emin olduğumuz bir şeye çömelerek yönlendirecektir.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2