Bu hafta ruh halinizi güçlendirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Gününüze renk katmak için favori şarkılarınızı eklemeye ne dersiniz? Bir kaliteye ihtiyacınız olacak Bluetooth hoparlör bunun için elbette. Neyse ki Amazon size piyasadaki en iyi taşınabilir hoparlörlerden biri olan JBL Flip 6 için harika bir teklif sunuyor. Bu güçlü cihaz yine normalden 30 dolar daha ucuz ve 100 doların biraz altına iniyor.

Amazon’un Bahar İndirimlerini takip ediyorsanız muhtemelen bu JBL hoparlörünün o zamanlar daha pahalı olduğunu biliyorsunuzdur. Etkinlik sırasında e-ticaret devi onu sadece %15 indirimle sattı, şimdi Siyah olanda ise %23 tasarruf edebilirsiniz. Öte yandan, Flip 6’yı Best Buy ve Walmart’ta %23 indirimli olarak da bulabileceğiniz için mevcut anlaşma Amazon’a özel değil.

Paranızın karşılığını fazlasıyla veren bu küçük adam, Amazon’da son derece popüler ve bunun iyi bir nedeni var. Kompakttır ve taşıması kolaydır, ayrıca dış mekan kullanımı sırasında daha iyi koruma için IP67 derecesine sahiptir.

Ses açısından bu kötü çocuk, boyutuna göre size sağlam bir ses sunar. Kutudan çıktığı anda bas frekanslarının hafifçe arttığını fark edeceksiniz, ancak sıradan dinleyiciler muhtemelen bunu bir dezavantajdan ziyade bir profesyonel bulacaktır. Ancak bu hoparlörün eleştirel dinleme için tasarlanmadığını aklınızda bulundurmalısınız. Aradığınız şey olağanüstü ses netliği ise muhtemelen başka bir yerde arama yapmak isteyeceksiniz.

Ancak mesele sadece taşınabilirlik ve ses kalitesi değil. Bütçeye uygun en iyi konuşmacılardan biri size PartyBoost desteği gibi harika ekstralar da sunar. Bu özellik, gerçekten gürültülü toplantılar için onu diğer JBL hoparlörlerine bağlamanıza olanak tanır. Pil ömrü de 100 doların altındaki bir hoparlör için hiç de fena değil.

Öte yandan, muhtemelen bu yavru köpeğin aramalar için mikrofonu veya yardımcı girişi olmadığını bilmek isteyeceksiniz. Bizim görüşümüze göre, bunlar mutlaka anlaşmayı bozucu değildir, çünkü bu kategorideki çok az seçenek bu belirli kutuları işaretler.

Sonuç olarak Flip 6, her koşulda harika çalışan küçük ama sağlam bir hoparlör isteyen iddiasız kullanıcılar için harika bir seçenektir. Hafiftir, dayanıklıdır ve ses kalitesi açısından yetersiz kalmaz. Üstelik artık normalden 30$ daha ucuz!telefon-1