Google, Pixel Buds Pro’nun “şimdiye kadarki en iyi kulaklık seti” olduğunu iddia ediyor. Dolayısıyla, yeni üst düzey kulaklık arayışında olan bir Pixel kullanıcısıysanız, muhtemelen bu kötü çocukları izliyorsunuzdur. Sorun şu ki, birinci sınıf tasarımları ve çok sayıda özelliği göz önüne alındığında, 199 dolarlık yüksek bir fiyat etiketi taşıyorlar. Bu, eğer bütçeniz kısıtlıysa bir çift ayakkabı bulmayı imkansız bir görev haline getiriyor. Ancak endişelenmeyin, çünkü Best Buy, paylaşmayı es geçemeyeceğimiz çılgın bir anlaşmayla imdadımıza yetişiyor. Şu anda, Google’ın en üst düzey kulaklıkları perakendecide yalnızca 79,99 ABD dolarına satılıyor ve bu kulaklıkları 120 ABD doları gibi inanılmaz bir indirimle almanıza olanak tanıyor. Ancak buradaki uyarı bunların yenilenmiş kulaklıklar olduğudur. Söylenen o ki, bunlar Geek Squad Sertifikalı Yenilenmiş, yani ‘baştan sona, titizlikle ve sevgiyle test edildikleri’ ve yeni kadar iyi olmaları gerektiği anlamına geliyor.

Yepyeni Pixel Buds Pro’yu istiyorsanız, Amazon bu kötü çocukları %17 indirimle satıyor ve bir çiftte 34 dolar tasarruf etmenizi sağlıyor. Ancak 34 dolarlık fiyat indirimi ile 120 dolarlık fiyat indirimi arasındaki fark çok büyük olduğundan, ikinci el kulaklık seti satın almak sizin için sorun değilse yenilenmiş modeli tercih etmenizi öneririz.

Kulaklık başlıklarına gelince, harika bir ses sunarlar ve etkili bir ANC’ye sahiptirler. Ayrıca, eşlik eden Pixel Buds Pro uygulamasındaki 5 bantlı özel EQ aracılığıyla seslerini beğeninize göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

ANC etkinken 7 saate kadar dinleme süresi sunan kulaklıklarla pil ömrü de mükemmel. Çantalarıyla birlikte, ANC açıkken oynatma süreleri 20 saate kadar çıkıyor. ANC olmadan, tek başına 11 saate, çantasıyla birlikte 31 saate kadar süre sunuyorlar.

Pixel Buds Pro harcanan her kuruşa değer. Yani, bütçenizi zorlamadan mükemmel ses veren bir çift kulaklık istiyorsanız, bugün bu fırsattan yararlanmanızı öneririz!telefon-1