ZTE Axon 60 Ultra, Axon serisinin en yeni akıllı telefonu olarak Çin’de piyasaya sürüldü. Yeni ZTE cep telefonu, kullanıcıların Çin’in Tiantong uydu sistemi aracılığıyla çağrı almasına ve mesaj göndermesine olanak tanıyan çift uydu bağlantısıyla birlikte geliyor. ZTE Axon 60 Ultra, 120Hz yenileme hızına sahip 1,5K OLED ekrana sahip ve Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından destekleniyor. ZTE Axon 60 Ultra, 80W hızlı şarjı destekleyen 6.000mAh batarya ile destekleniyor.

Fiyat, çeşitler ve stok durumu detaylar ZTE Axon 60 Ultra’nın özellikleri şu anda bilinmiyor.

ZTE Axon 60 Ultra’nın teknik özellikleri

ZTE Axon 60 Ultra, 1,5K çözünürlük, 120Hz yenileme hızı ve 2.160Hz PWM karartma özelliğine sahip 6,78 inç OLED ekrana sahiptir. Ekranın üst ortasında selfie atıcıyı barındıracak bir delik açma yeri bulunuyor. Telefon, LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama alanına sahip sekiz çekirdekli Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından destekleniyor.

Belirtildiği gibi ZTE Axon 60 Ultra çift uydu bağlantısıyla birlikte geliyor. Bu, kullanıcıların ağ bağlantısı olmadığında bile Çin’in Tiantong uydu sistemi aracılığıyla canlı sesli aramalar yapmasına ve iki yönlü metin mesajları göndermesine olanak tanıyor. Aynı zamanda ikili sistem mimarisine sahiptir.

Optik açısından ZTE Axon 60 Ultra, OIS destekli 50 megapiksel ana sensör, 50 megapiksel ikincil sensör ve makro tetikleyiciden oluşan üçlü bir arka kamera kurulumu taşıyor. Selfie’ler ve görüntülü sohbetler için ön tarafta 32 megapiksel sensör bulunuyor. Telefondaki bağlantı seçenekleri arasında 5G, Wi-Fi, Bluetooth ve USB Type-C bağlantı noktası yer alıyor.

ZTE, Axon 60 Ultra’da 80W kablolu şarj desteğine sahip 6.000mAh pil barındırıyor. IP68 suya ve toza dayanıklılığı da mevcut.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin X, Facebook, Naber, İş Parçacığı Ve Google Haberleri. Cihazlar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı. En iyi etkileyiciler hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız şirket içi bölümümüzü takip edin O Kim360 Açık instagram Ve Youtube.

Android 15 Beta 1, Uygun Google Pixel Telefonlar için Yeni Güvenlik ve Gizlilik Özellikleriyle Yayınlandı

genel-8