Daha önce yalnızca Japonya’da mevcut olan iki oyun da dahil olmak üzere üç Super Nintendo oyunu Nintendo Switch Online’a geliyor.

Bunlardan ilki, NES bulmaca klasiğinin Japonya’ya özel yeniden yapımı olan Wrecking Crew ’98. En fazla iki oyuncu, yıkım ekibi olarak Mario ve Luigi’yi kontrol ediyor. Kendi ekranınızı temizlemek ve rakiplerinizin ekranını doldurmak için renkli panelleri sıralayıp onları yıkıyorsunuz. Hikaye modunda aşamaları temizlemek aynı zamanda çok oyunculu ve karşılıklı mod için yeni karakterlerin kilidini açar. NES için orijinal Wrecking Crew (yine Japonya’ya özel) de bu yeniden yapımda yer alıyor.

Wrecking Crew ’98’de Mario ve Wario yıkım panelleri

Super R-Type muhteşem, uzay temalı bir kaydırmalı nişancı oyunudur. Uzayın derinliklerinden vücut dehşetiyle renklenen uzaylı uzay istasyonlarına kadar yedi aşamadan geçerken güçlü yükseltmeler alın. Çoklu zorluk modları ısıyı artırabilir ve müzik bozucu müzikler inanılmaz sunumunu sağlamlaştırır.

Super R-Type'ta heybetli bir robotla karşı karşıya gelmek
Super R-Type’ta heybetli bir robotla karşı karşıya gelmek

Son olarak Amazing Hebereke de ABD’de ilk kez sahneye çıkıyor. Sunsoft tarafından geliştirilen bu yukarıdan aşağıya parti dövüş oyunu, tek oyunculu olarak bilgisayar rakipleriyle yarışmanızı veya dört oyuncuya kadar güreşmenizi ve mücadele etmenizi sağlar. Her aşamanın kendine göre zorlukları ve tehlikeleri vardır. Estetik sevimli ve sevimlidir; Oynanabilir sekiz karakterin çoğu penguen, yürüyen balık yaratığı veya küçük kedi gibi küçük hayvanlardır.

Amazing Hebereke'nin pembe arenasında yaratıklar savaşıyorAmazing Hebereke'nin pembe arenasında yaratıklar savaşıyor
Amazing Hebereke’nin pembe arenasında yaratıklar savaşıyor

Her üç oyuna da temel Nintendo Switch Online üyeliği aracılığıyla erişilebilir. Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketi, ana Nintendo oyunları için bazı DLC’lerin yanı sıra Game Boy Advance, Nintendo 64 ve Sega Genesis retro kütüphanelerini içerir.oyun-1