Nintendo Eğlence Podcast’i burada! Ve yeni haftayla birlikte haberler, görüşler ve bir sürü laf geliyor!

Ama önce ekip oyundaki başarılarını tartışıyor! Todd, Baldur’s Gate 3, Karlach ve güreşe olan sevgisini daha da artırıyor! Scott ise son kontrol cihazı için pek çok oyunu test ediyor, Dragon’s Dogma 2’de kaotik olmaya devam ediyor ve daha fazlası! Bu arada Will’in Tekboynuz Overlord’la işi neredeyse bitti! Hala bundan memnun mu? Öğreneceksin!

Ayrıca haberlerde hem sonraki Mario hem de Sonic filmleriyle ilgili güncellemeler var! Ayrıca bir sonraki Splatfest’in ÇOK benzersiz bir konusu var, Xenoblade Chronicles 3’ün devamı merak uyandırıyor, Pokemon Horizons’un bir sonraki parti çıkış tarihi açıklandı ve çok daha fazlası!

Son olarak, ana etkinlikte ekip, geçmiş Nintendo nesillerinin geçmiş oyunlarına bakıyor ve şimdiye kadarki en az takdir edilen Nintendo oyunlarından bazılarını belirliyor!

O halde arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Eğlence Podcast’inin keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecek bölümlerinin açılış temaları konusunda SİZİN önerilerinizi beklediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicSkull Kid Scott’ta @SithScottveya Wario Will at @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4