Civilization 7 haberlerini beklerken yeni bir 4X oyunu arıyorsanız, strateji oyunu alt türünün tamamen keşfetme, genişletme, kullanma ve yok etmeyle ilgili bu kıyamet sonrası dönüşü tam da aradığınız şey olabilir. Civilization 6, Old World ve Endless Legend’ın yerleşik altıgen ızgaralarını Dünya’nın harap, fütüristik bir versiyonuna getiriyoruz, Diriliş: Yeniden Kolonizasyon Sürüm 1.0, on aydan kısa süren erken erişim sürecinin ardından Steam’de yayınlandı.

Revival: Recolonization, insanlığı yıkımın eşiğine getiren bir felaketin ardından geçiyor. Müttefik olacağınız klanlardan birini seçerek, parçalanmış bir dünyada toplumu yeniden inşa ederken, bu 4X oyunun dört farklı döneminde onlara rehberlik edeceksiniz, hem çorak arazinin evrimleşmiş yaratıklarına karşı hem de hayatta kalmanızı sağlayacak fütüristik teknolojileri keşfedeceksiniz. All-Mind olarak bilinen sonlandırıcı benzeri otomatlardan oluşan düşmanca bir makine ırkı.

Revival’daki grupların her birinin nerede gelişecekleri konusunda bir tercihi vardır, ancak ortamınıza uyum sağlamaya çalışmak yerine dünyayı beğeninize göre yeniden inşa edebilirsiniz. Güçlü dünyalaştırma araçları, haritayı önemli ölçüde değiştirmenize, kurak çölleri yemyeşil ormanlara veya karlı tayga alanlarına dönüştürmenize ve genişlemeniz için yer açmak üzere tüm dağları düzleştirmenize olanak tanıyacak.

Beklenmedik etkiler sağlayabilecek anormalliklerin yanı sıra, farklı bonuslar sağlayan, felaket öncesinden kalma her türlü eserle karşılaşacaksınız. Ordularınızı All-Mind otomatlarına, çorak arazideki canavarlara ve hatta diğer rakip gruplara karşı hayatta kalabilmek için donatmak da önemlidir; karşılaşmaları kendi avantajınıza göre şekillendirmenize yardımcı olan dünyalaştırma araçlarının yanı sıra koruyucu örtü oluşturma ve yok etme yeteneği ile .

Revival: Recolonization sürüm 1.0 şu anda Steam’de çıktı. Erken erişimden çıkışını kutlamak için ayrıca size %20 indirim sağlayan bir Steam indirimi de var; bu, eğer satın alırsanız yalnızca 23,99 £/19,99 £ ödeyeceğiniz anlamına gelir satın al 25 Nisan Perşembe öncesinde, normal fiyatı olan 29,99$/24,99£’un altına düştü.

Hala avdaysanız veya biraz daha derinlemesine ve karmaşık bir şeyi tercih ediyorsanız, sizi meşgul edecek en iyi strateji oyunlarından çok daha fazlası PC’de mevcut, en iyi büyük strateji oyunları zaman ayırmaya değer.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2