Teenage Mutant Ninja Turtles’ı cesur ve yeni bir görsel yöne çekmek geçmişte Paramount için olağanüstü bir şekilde işe yaradı, ancak stüdyonun karakterlerle yapacağı bir sonraki deney, başarılı olması çok zor olacak gibi görünüyor.

Buna göre Hollywood Muhabiri — Paramount, canlı aksiyon, R dereceli bir film geliştirmenin ilk aşamalarındadır. Son RoninIDW’nin 2020 çizgi romanı, Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalardan birinin, üç kardeşinin ölümünün ardından nasıl büyüyüp daha da ölümcül bir savaşçıya dönüştüğünün hikayesini anlatıyor. Filmin yapımcılığını eski DC filmleri başkanı Walter Hamada üstlenecek. Çocuk Dünyayı Öldürüyor ortak yazar Tyler Burton Smith senaryoyu yazmakla görevlendirildi.

Kevin Eastman, Peter Laird ve Tom Waltz tarafından yazılan ve Esau Escorza, Isaac Escorza ve Luis Antonio Delgado tarafından çizilen çizgi roman serisi, çoğu klasikten çok daha karanlıktı. Genç Mutant Ninca Kablumbağalar hikayeler ve okuyucuların orijinal dörtlünün hangi üyesinin sayfada çok sayıda insanın içini boşalttığını gördüklerini tahmin etmelerine neden oldu. Sonra geliyor Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Kargaşadöndürülmesi Kaplumbağalar IP’nin canlı aksiyona geri dönüşü, Paramount açısından riskli bir bahis gibi geliyor ve herkese nasıl olduğunu hatırlatacak 1990 uyarlaması kabus gibiydi.

Ancak çizgi romanlar ne kadar sağlam olursa olsun Paramount bu yeni projeyle bir şeyler başarabilir, özellikle de doğru vizyona sahip yaratıcı bir ekip bulabilirse.genel-2