shin megami tensei v intikam oyunu

Bugün, destansı hikaye anları ve geliştirilmiş oynanışına kısa bakışlarla ağzına kadar dolu yeni bir fragmanın yanı sıra bazı heyecan verici yeni Shin Megami Tensei V Vengeance oynanış ayrıntıları aldık. 14 Haziran’da piyasaya sürülecek olan oyun, daha önce Switch’e özel JRPG’yi çok sayıda yükseltme ve yeni içerikle tüm platformlara getirecek.

Shin Megami Tensei V Vengeance’ın en yeni fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Bu yeni versiyonda orijinal oyun hala sağlam olsa da Vengeance, deneyime birçok büyük değişiklik ve yükseltme de getiriyor. İşte bunlardan sadece birkaçı:

  • İntikam Kanonu – Shin Megami Tensei V Vengeance artık iki hikaye yoluna sahip olacak: Oyunun ilk sürümündeki orijinal hikaye deneyimi olan Canon of Creation ve yalnızca bu sürüm için oluşturulmuş tamamen yeni bir hikaye olan Canon of Vengeance. Canon of Vengeance’ın hikayesi yoğunlukla dolu sürükleyici bir intikam hikayesi anlatacak.
  • Yeni Nahobino Formu – Kahramanın hayırsever, tanrı benzeri bir varlıkla birleştiğinde dönüştüğü Nahobino formu, bu bölüm için yeni bir görünüm kazanıyor. Fragmanda görülen bu yeni form şık ve ninjaya benziyor ve savaşta hızlı saldırılar için iki enerji bıçağı kullanıyor.
  • Düzinelerce Şeytan – Orijinaldeki iblislerin orijinal listesine 270’den fazla yeni iblis katılıyor; hatta bunlardan bazıları dizi karakter tasarımcısı Masayuki Doi tarafından çizilmiş. Hatta eski oyunlardan bazı iblisler ortaya çıkacak!
  • Shinjuku Bölgesi – İntikam Canon, oyuna Shinjuku koğuşu şeklinde keşfedilecek tamamen yeni bir alan getiriyor. Netherworld ve Da’at’ın keşfi de genel olarak iyileştirildi; HP ve MP için kurtarma sağlayacak yeni Magatsuhi Kristalleri ve gizli konumlara kısayollar ve erişim sağlayabilecek Magatsu rayları eklendi.

İster Shin Megami Tensei V’in orijinal sürümünü beğenmiş olun ister oyuna ilk kez girmeyi düşünüyor olun, öyle görünüyor ki Vengeance mükemmel bir deneyim olacak. Eğlenecek çok sayıda ilgi çekici yeni içerikle, oyuncuların Shin Megami Tensei serisinin en son girişini yeniden ziyaret ederken bu yolculuktan keyif alacaklarından eminiz.

Shin Megami Tensei V Vengeance, 14 Haziran’da PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkıyor.oyun-6