Havaların ısınmasıyla birlikte dışarı çıkmak için birçok fırsat doğar ve dışarı çıkmanın en iyi nedenlerinden biri de ızgaranın etrafında toplanmaktır. Doğru, ızgara mevsimi geldi ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi dış mekan ızgaralarından birine ihtiyacınız yok. Dışarıda işi sizin için halletmeyi bekleyen çok sayıda ızgara ve sigara içen var ve birçoğu şu anda etkileyici indirimler görüyor. Izgara sezonu başlarken alışveriş yapmak için en iyi ızgara fırsatları olduğunu düşündüğümüz şeyleri takip ettik, bu nedenle nasıl tasarruf edileceğine dair daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin. Ayrıca hangi ızgara fırsatlarının verandanıza en uygun olabileceğine dair bazı bilgiler de bulacaksınız.

Everdure CUBE kömür ızgarası – 169 dolar, 199 dolardı

Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

Everdure CUBE kömürlü ızgara, neredeyse her yere yanınızda götürebileceğiniz benzersiz küçük bir ızgaradır. Hafiftir ve yalnızca 17 inç uzunluğundadır, ancak yine de hareket halindeki bir ızgaracının ona atmayı umabileceği neredeyse her türlü ızgara zorluğunun üstesinden gelebilir. Yerleşik bir ısı koruma kalkanı ve yemek pişirirken serin kalan krom kulpları vardır ve çıkarılabilir kömür tepsisi, kamp alanında veya sahilde işiniz bittiğinde kolay temizlik sağlar. Bu yaz nerede ızgara yapmayı planlıyorsanız, Everdure CUBE kömürlü ızgara yardımcı pilot olarak mükemmel bir seçenektir.

Char-Broil Kettleman kömür ızgarası – 202 dolar, 240 dolardı

Arka bahçe verandasındaki Char-Broil Kettleman kömür ızgarası.
Kavak Kavun

Çoğu ızgaradan daha uygun fiyata klasik bir arka bahçe barbeküsü için Cahr-Broil Kettleman’a yönelebilirsiniz. Toplam 360 inç kare pişirme alanına sahip bir kömür ızgarasıdır ve mevcut en basit ızgara deneyimlerinden birini sağlar. Yiyecekleri daha az alevlenmeyle eşit şekilde pişirmenize yardımcı olan TRU-Kızılötesi pişirme sistemine sahip olduğundan, bazı ızgara teknolojilerini de içeriyor.

Pit Boss Ultimate dış mekan gazlı ızgara – 629 dolar, 699 dolardı

İki adam bir kamyonetin arkasından Pit Boss Ultimate ızgarasını indiriyor.
Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

Pit Boss Ultimate gerçekten de bu kadar mükemmel. Dört brülöre ve 647 inç kare ızgara yüzeyine sahiptir. Çok çeşitli özellikleri arasında çıkarılabilir bir yağ tepsisi, yerleşik alet kancalı katlanır raflar, sağlam bir alt raf, bir kağıt havlu tutucusu, bir çöp torbası tutucusu ve krom kulplar ve düğmeler bulunur. Nihai kapasitesine rağmen Pit Boss Ultimate hala tamamen taşınabilir. Herhangi bir kamp alanına veya arka kapı noktasına kolay taşıma için kolay kaldırma teknolojisini kullanır ve bu yaz hem evde hem de vahşi doğada ızgara yapmak istiyorsanız onu harika bir seçenek haline getirir.

Weber Genesis E-325s gazlı ızgara – 899 dolar, 1.049 dolardı

Beyaz bir arka plana karşı Weber Genesis E-325s gazlı ızgara.
Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

Weber Genesis E-325s, dışarıdaki her şeyi hazırlamanıza, kızartmanıza ve servis etmenize olanak tanıyan sıvı propan gazlı bir ızgaradır. Weber’in en büyük ve en sıcak kızartma bölgesine ve ana yemek ile yan yemeklerin aynı anda servis edilmesine olanak tanıyan genişletilebilir bir üst pişirme ızgarasına sahiptir. Üç brülör ve toplam 787 inç karelik pişirme yüzeyi alanıyla aynı anda birden fazla bifteği ızgarada pişirebilirsiniz. Weber’in tescilli, yüksek performanslı PureBlue brülörlerinin brülörleri. Tutarlı ve hassas ısı için en verimli alevi üretmek ve keyifli ve akılda kalıcı bir ızgara sezonu yaratmak üzere tasarlandılar.

Traeger Ironwood 650 elektrikli ahşap pelet ızgara – 1.100 dolar, 1.300 dolardı

Traeger Ironwood 650 akıllı ızgara ve güvertede sigara içici
Traeger

Bu ızgara sezonunda çok yönlülük arıyorsanız, Traeger Ironwood 650’ye göz atın. Traeger, orijinal ahşap pelet ızgarayı odun ateşi tadı elde etmenin en iyi yolu olarak yarattı ve Ironwood 650, hassas sıcaklıkla bunu bir sonraki seviyeye taşıyor. kontrol. Aynı ızgarada ızgara yapmanıza, tütsülemenize, fırında pişirmenize, kızartmanıza, buğulama yapmanıza ve barbekü yapmanıza olanak tanıyan 6’sı 1 arada çok yönlülük sunar. Ayrıca ızgarayı evinizdeki Wi-Fi’ye bağlayan WiFIRE teknolojisine de sahiptir; bu, Traeger uygulamasının ızgarayı her yerden kontrol etmesine olanak tanır

Weber Genesis S-335 gazlı ızgara – 1.140 dolar, 1.200 dolardı

Weber Genesis S-335 arka bahçe verandasında.
Resim telif hakkı sahibinin izniyle kullanılmıştır

Genesis model serisinin bir parçası olan Weber Genesis S-335, Weber’in onlarca yıldır en büyük heyecan verici yenilik olarak adlandırdığı şeyin bir parçası. Genesis, ızgara yapma, fırınlama ve hatta tavada kızartma yapabilen bu S-335 modeliyle, tam bir arka bahçe mutfak deneyimi yaratma kapasitesine sahiptir. Weber Genesis S-335 ile, uygun çeşitli özel ızgara takımlarıyla birlikte sunulduğundan, kızartma, kızartma ve buharlama da yapabilirsiniz. Izgarada eşit pişirme sağlayan üç brülöre sahiptir ve diğer birçok ızgarada bulamayacağınız eklenti özelliklerden biri, birden fazla servis tepsisine ve kesme tahtasına uyan ekstra büyük bir hazırlama ve servis masası içerir.
genel-19