Göre Galaksi KulübüSamsung, son birkaç yıldır sattığı iki katlanabilir telefonuna bir yenisini daha ekleyecek. Bu yıl Samsung’un Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Samsung’u piyasaya sürdüğünü gördük. Galaxy Z Katlama 6 Ultra. Düzenli Galaxy Z Katlama 6 SM-F956 model numarasını taşıyacak Galaxy Z Katlama 6 Ultra, SM-F958 model numarasını taşıyacak. Samsung, Ultra cihazlarının model numarasının son rakamı olarak “8” rakamını kullanır. Örneğin Galaxy S24 Ultra, SM-S928 model numarasına sahiptir.

Galaxy Club tarafından keşfedilen kötü haberlerden biri şu: Gelişimin bu aşamasında yalnızca bir tane var. Galaxy Z Katlama 6 Ultra varyantı Sammy tarafından hazırlanıyor ve bu model numarası SM-F958N. “N”, oluşturulan modelin yalnızca Güney Kore’de satışa sunulmasının beklendiğini belirtir. Daha fazla model numarası görünmeye başlamadığı sürece Galaxy Z 6 Fold Ultra’nın Samsung’un arka bahçesinde piyasaya sürülmesiyle sınırlı kalabilir.

İlk raporlar, Samsung’un Galaxy Z Fold 6’nın daha düşük fiyatlı bir FE versiyonu üzerinde çalıştığını söylüyordu. Bu, Galaxy Z Fold serisine karşı tüketicilerin bir numaralı şikayeti olan fiyatlandırmanın giderilmesine yardımcı olacak. Dahili kod adı Q6A olan bir diğer Galaxy telefonunun ise “A serisi” orta sınıf Fold modeli olacağı söylendi.
Bunun yerine, aşağıdakilerin olması mümkündür: Galaxy Z Katlama 6 Samsung’un kitap tarzı katlanabilir modelinin daha düşük fiyatlı bir versiyonu olacak ve Galaxy Z Katlama 6 Ultra, üreticinin son Galaxy Z Fold modelleri için talep ettiği 1.800 $ fiyatla satışa sunulacak. Bu, Google’ın Pixel 9 Pro’yu yeni en üst seviye modelinin daha küçük, daha ucuz bir versiyonu haline getirerek Pixel 9 serisiyle yaptığı söylentilerine benzer. Piksel 9 Profesyonel XL.

Bunu hayal ederiz Galaxy Z Katlama 6 Ultra, kutudan S Pen ile birlikte çıkacak ve aksesuarı barındıracak bir silo içerebilecek. Ayrıca şunu merak ediyoruz: Galaxy Z Katlama 6 Ultra, tasarım ipuçlarından bazılarını Galaxy S24 Ultra örneğin kare köşeler.telefon-1