En iyi satın alım

TV teklifleri genellikle üst düzey modellere odaklanır, ancak ya sadece süper ucuz ama işlevsel bir şey istiyorsanız? Bugün Best Buy’da Insignia 32 inç F20 HD TV’yi 130 dolar yerine sadece 90 dolara satın alabileceğiniz anlaşmanın ardındaki düşünce bu. Elbette, bu yalnızca temel bir HD TV ve hatta tam HD bile değil, ancak yemek pişirirken veya temizlik yaparken eğlenebilmeniz için mutfağınıza yerleştirmek için mükemmeldir. Akıllı bir TV olduğundan hiçbir şey eklemenize gerek yoktur. İşte satın almayı düşünmeden önce bilmeniz gereken başka şeyler.

Neden Insignia 32 inç F20 TV’yi satın almalısınız?

Insignia, en iyi TV markalarına baktığımızda yer almıyor ancak bunun nedeni çoğunlukla yalnızca Best Buy markası olmasıdır. Insignia TV’ler en son teknolojiden ziyade değere odaklanma eğilimindedir; Insignia 32 inç F20 HD TV’de de durum kesinlikle budur. Hiçbir şekilde en iyi TV’lere rakip olamaz ancak mutfağınızda veya çocuk odasında olduğu gibi temel TV izleme için gayet uygundur.

Dahili Fire TV’ye sahiptir, böylece binlerce kanala ve uygulamaya erişimle 1 milyondan fazla akışlı filmi ve TV şovunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Alexa ses kontrolü de var; böylece sesinizi uygulamalar arasında arama yapmak, girişleri değiştirmek veya diğer komutlardan akıllı ev cihazlarına kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca, temel hoparlörlerden daha sürükleyici bir ses yaratan çok kanallı formatlı DTS TruSurround desteği de mevcuttur.

Özellikler trendini sürdüren Insignia 32 inç F20 TV aynı zamanda Apple AirPlay’i de desteklediğinden, bir Apple aygıtından TV’nize video, fotoğraf, müzik veya diğer içerikleri paylaşmak kolaydır. Bir ses çubuğu bağlamak istiyorsanız, bunu HDMI ARC desteği aracılığıyla da yapabilirsiniz, ancak bu kadar ucuz bir TV’de buna ihtiyaç duymanız pek olası değildir. Son olarak TV’de ayrıca Insignia 32 inç F20 TV’yi bir çocuğun yatak odasında kullanmayı planlıyorsanız yararlı olabilecek ebeveyn kontrolleri de bulunuyor.

Insignia 32 inç F20 TV’nin fiyatı genellikle 130 dolardır ancak şu anda Best Buy’dan yalnızca 90 dolara satın alabilirsiniz. Zaten ucuz olan bir TV’de 40 $’lık büyük bir tasarruf; evinizde belirli bir senaryo için basit bir şey istiyorsanız bu harika bir eklentidir.
genel-19