Nintendo Eğlence Podcast’i burada! Ve yeni haftayla birlikte ekibin tartışacağı pek çok şey geliyor: Tanıdık karakterlere sahip yeni seriler mi?

Ama önce ekip oyundaki başarılarını tartışıyor! Todd, Baldur’s Gate 3’e geri döndü ve Karlach’ı ve oyunu çok seviyor! …ama esas olarak Karlach. Ardından Scott, GERÇEKTEN tuhaf bir isme sahip yeni bir oyun ortaya koyuyor ama bundan keyif alıyor! Will’e gelince, o da Rebirth’ü yendi ve onun da sonla ilgili “duyguları” var!

Ardından gelen haberlerde Sonic The Hedgehog 3’ün çekimleri tamamlandı! Bu, Shadow’un seslendirme sanatçısının yakında açıklanacağı anlamına mı geliyor? Ayrıca Splatfest’in bir sürpriz galibi daha var: Legend of Zelda filmi benzersiz bir “tona” sahip olabilir, Phil Spencer ayağını ağzına sokmaya devam ediyor ve daha fazlası!

Son olarak, ana etkinlikte ekip, Princess Peach Showtime’ın gelişini sırtında taşıyor ve hangi B-Seviye Nintendo karakterlerinin yeni bir oyunu veya seriyi hak ettiğini soruyor! Cevaplar sizi şaşırtabilir!

O halde arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Eğlence Podcast’inin keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecek bölümlerinin açılış temaları konusunda SİZİN önerilerinizi beklediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicSkull Kid Scott’ta @SithScottveya Wario Will at @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4