TARDIS’in odağa geçişini duyabiliyor musun? Doktor Kim için yeni bir fragman yayınladı son sezonu– Millie Gibson’ın arkadaşı Ruby Sunday ile birlikte Ncuti Gatwa’nın On Beşinci Doktoru’nun yer aldığı ilk film. Bu keyifli ikiliyle tanışmamızın bir parçası olarak Doktor KimNoel özel geçen yıl, bu ilk gerçek bakıştı onların epizodik maceraları.

Doktor Kim | Resmi Fragman | Disney+

Disney+’ın izniyle resmi olarak şunları bekleyebiliriz: “Bu sezon Doktor Kim Doktor ve Ruby Sunday’i TARDIS’te zaman ve mekan boyunca sonsuz maceralar boyunca takip ediyor. İngiltere’deki Naiplik döneminden savaşın harap ettiği geleceklere kadar ikili, inanılmaz arkadaşlarla ve tehlikeli düşmanlarla karşılaşırken iyiliğin güçlerini savunuyor.” Oldukça standart geliyor Doktor Kimama o karavanın yanından geçmek ve Gatwa ile Gibson’ın “Ruby Yolundaki Kilise”ye getirdiği çatırdayan enerjiyi bir anlığına görmek çılgın bir yolculuk olmalı. Hitchcock’tan ilham alan bir bölüm olacağını zaten biliyoruz dizinin eski arkadaşı Steven Moffat tarafından yazılmıştır; sezon, dizi sorumlusu, baş yapımcı ve yazarla ilgili daha önceki bir Disney+ basın bülteninde Russell T Davies “canavarlar! Kovalamaca! Kötüler! Gizemler! Ve onlarca yıldır zaman ve mekânı kapsayan korkunç bir sır.”

Daha önce duyurulan ek oyuncular arasında Aneurin Barnard, Anita Dobson, Yasmin Finney, Michelle Greenidge, Jonathan Groff, Bonnie Langford, Jinkx Monsoon, Genesis Lynea, Jemma Redgrave, Lenny Rush, Indira Varma yer alıyor (karakteri Düşes’e ilk bakışınızı atın, yukarıdaki fragmanda) ve Angela Wynter. Ayrıca Disney+ bugün Callie Cooke’un kadroya katıldığını açıkladı.

Doktor Kim 10 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da geri dönüyor Disney+ Birleşik Krallık’ta yaşamıyorsanız dünya çapında – 11 Mayıs Cumartesi günü saat 12:00 GMT’de BBC iPlayer ve BBC One’da izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Bu gönderi, fragmanın YouTube sürümünün yanı sıra Disney+ tarafından sağlanan ek oyuncu ayrıntılarıyla güncellendi.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7