Dragon’s Dogma 2, oyuncuların Arisen ve Piyonlarını harika gösterirken aynı zamanda istatistiklerini artırmalarına olanak tanıyan birçok zırh parçası içerir. Olası kombinasyonlar orijinal oyuna göre daha az olsa da, karakterlerin öne çıkmasını sağlayacak pek çok özelleştirme olanağı hâlâ mevcut.

Birçok kişinin orijinal oyunda ve Dark Arisen’ın yeniden sürümünde bir sorun olarak gördüğü şeylerden biri, kaskı veya kafa zırhını gizleyememek, oyuncuları karakterlerinin yüzlerine bakabilmek için herhangi bir başlık donanımını çıkarmaya zorlamak. Dragon’s Dogma’da durum farklı mı? Hadi bulalım.

Dragon’s Dogma 2’de Baş Zırhınızı Gizleyebilir misiniz?

Ne yazık ki Dragon’s Dogma 2’de halihazırda takılı kafa zırhınızı gizlemeniz mümkün değil. Örneğin Demir Miğfer gibi bazı öğeler, vizörü kaldırmak gibi bazı ek seçeneklere sahiptir, ancak karakterinizin yüzüne bakmak istiyorsanız , ekipmanı çıkarmanız gerekecek.

Neyse ki, Arisen veya Piyonlarınızın yüzlerini hala görünür bırakan çok sayıda kafa zırhı var, bu nedenle moda anlayışınızı ve daha iyi koruma ihtiyacınızı dengelemek için seçenekler var. Ancak bu eşyaların bazıları oyunun başında mevcut değildir, dolayısıyla bunları elde edebilmek için ana görevde biraz ilerleme kaydetmeniz gerekecektir.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17