Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6’nın, sırasıyla Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in halefleri olarak bu yılın sonlarında üçüncü bir giriş seviyesi katlanabilir telefonla birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Elec, akıllı telefon üreticisinin katlanabilir telefonlarını 2024’ün ikinci yarısında piyasaya sürmeyi planladığını (Korece) bildirdi. Bu arada, Güney Koreli firmanın Samsung Galaxy S25 serisi akıllı telefonların özelliklerini ve tedarikçilerini Mayıs ayına kadar tamamlamasının beklendiği bildirildi. .

Göre raporSamsung, Mayıs ayının başında Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 için bileşenler üretmeye başlayacak ve şirketin bu katlanabilir telefonları Temmuz ortasına kadar piyasaya sürmesine olanak tanıyacak. Samsung, geçen yıl 26 Temmuz’da Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i tanıtmıştı; 2022 modelleri Ağustos ayında gelmişti.

Rapora göre, Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Fold 6’nın beklenen lansmanından iki ay sonra Samsung, Galaxy Z Fold FE adı verilen daha ucuz bir versiyonunu da piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu daha uygun fiyatlı modelin, maliyetleri düşük tutmak için kalem desteği olmadan geleceği ve Apple’ın iPhone 16 serisi akıllı telefonları piyasaya sürmesinin beklendiği Eylül veya Ekim aylarında piyasaya çıkacağı bildiriliyor.

Rapora göre, Galaxy S24 serisi akıllı telefonların haleflerinin 2025’in başında gelmesi bekleniyor ve Samsung’un bir sonraki amiral gemisi telefonları için ürün özelliklerine ve bileşen tedarikçilerine Mayıs ayı sonuna kadar karar vermesi bekleniyor.

Geçen ay, Samsung’un standart bir Galaxy Z Fold 6 ve bu yılın sonlarında piyasaya sürülebilecek bir Galaxy Z Fold ‘Ultra’ modeli üzerinde çalıştığı bildirilmişti; bu model, Galaxy S serisi gibi firmanın en pahalı katlanabilir modeli olacak. bir de Ultra modeli var. Şirketin katlanabilir telefonlarına ilişkin daha fazla ayrıntının önümüzdeki haftalarda ve aylarda ortaya çıkması bekleniyor.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8