Başrolünü Kim Kardashian’ın üstleneceği bir gerilim filmi Amazon MGM Stüdyolarına geldi.

Senaryoyu yazacak olan Natalie Krinsky’nin orijinal fikrinden doğan isimsiz projenin senaryo ayrıntıları şu anda gizli. Krinsky bu fikri Kardashian’ı düşünerek tasarladı ve filmin sinemada mı yoksa internet üzerinden yayınlanmak üzere mi planlanacağı henüz belirlenmedi.

Kardashian, Krinsky ve Made Up Stories’den Bruna Papandrea filmin yapımcılığını üstlenecek.

Krinsky, 2020 romantik komedisini yazıp yönetmesiyle tanınıyor Kırık Kalpler Galerisi Geraldine Viswanathan, Dacre Montgomery ve Utkarsh Ambudkar’ın rol aldığı filmde. Ayrıca şu diziler için de yazmıştır: Kırmızı Bant Topluluğu ve orijinal Dedikoducu Kız.

Bu, şu anda Hulu’nun senaryosuz dizisinde rol alan Kardashian’ın son oyunculuk hamlesi. Kardashian’lar ailesinin uzun süredir devam eden E’si ile öne çıktıktan sonra! göstermek, Kardashians ile tutmak.

Kasım’da, Hollywood Muhabiri Kardashian’ın komedi filminde başrol oynayacağı bildirildi Beşinci Çark Netflix’in rekabetçi bir duruma düştüğü yazarlar Paula Pell ve Janine Brito’dan. Reality televizyonunun ana dayanağı, Kardashian’ın da yapımcılığını üstleneceği projede, kadın oyuncu kadrosuyla birlikte aynı adı taşıyan “beşinci tekerlek” rolünü oynayacak.

Yıldız daha önce FX’in ana kadrosunda yer almıştı. Amerikan Korku Hikayesi: NarinEylül ayında çıkış yaptı. Korku antolojisi serisinin son sezonunda ayrıca Emma Roberts, Matt Czuchry, Annabelle Dexter-Jones, Michaela Jaé Rodriguez ve Cara Delevingne de rol alıyor.

Kardashian’ın diğer oyunculuk çalışmaları arasında Tyler Perry’nin 2013 yapımı uzun metrajlı filmi yer alıyor Günaha: Bir Evlilik Danışmanının İtirafları ve seslendirme rolü Pençe devriyesi film franchise’ı.sinema-2