Geçtiğimiz hafta biz Nintendo hayranları için, düşen Partner Showcase aracılığıyla “planlandığı gibi gitmemiş” olabilir. Herhangi bir özel oyunu öne çıkarmadı ve yalnızca şu an ile Haziran ayları arasında gelecek olan çok platformlu oyunları sergiledi. Ancak bu herhangi bir sürprizin olmadığı anlamına gelmiyordu. En büyük sürprizlerden biri, Warren Spector ve ekibinin Juncture Point’te yaptığı kült klasik Wii oyununun yeniden yapımı olan Epic Mickey: Rebrushed oldu. Serinin yalnızca iki oyunu vardı ancak 2024’te tamamen yeniden yapımına yetecek kadar etki yarattı.

Açık LinkedInWarren Spector, üçüncü bir şampiyonluk için hazır olduğunu ve bunun için bir fikri olduğunu ancak şu anda “şu anda meşgul” olduğunu belirtti:

“Yapmayı çok isterim Epik Mickey 3 ama bunu imkansız kılacak günlük bir işim var,” dedi Spector, “Aslında bir tri-quel’de ne yapacağıma dair üst düzey bir fikrim var. Endişelenmeyin, üzerinde çalıştığım şey oldukça harika ve OtherSide bu proje ve üzerinde çalıştığımız bir proje için işe alım arıyor.”

Bu, bunu şimdi anlamayacağımız anlamına gelse de, mevcut projesi tamamlandıktan sonra bunu yapamayacağı anlamına gelmez. Eğer Rebrushed’ın yeniden yapımı yeterince başarılı olursa her şey mümkün.oyun-4