Verizon’un ev interneti, hızlı bir internet bağlantısı arayan müşteriler için mükemmel bir seçenektir. Özellikle kablolu veya fiber internetin bulunmadığı bir bölgede yaşayanlar için uygun bir seçenektir. Ayrıca herhangi bir sözleşme veya ekipman ücreti yoktur. Bu nedenler geçiş yapmanız için yeterli değilse, operatörün sizin için cazip bir teklifi var.
Verizonseni bağlayacak 5G Home Plus veya LTE Home Plus planına kaydolmak için ücretsiz bir Nintendo Switch’in yanı sıra Samsung Galaxy Chromebook Go veya 200 ABD doları değerinde Target hediye kartı ile.

Ücretsiz bir Nintendo Switch için 31 Mart’a kadar yeni bir hizmeti etkinleştirmeniz gerekecek. Hizmeti en az 65 gün tutmanız ve teklifi 60 gün içinde kullanmanız gerekir. Hediye kartı veya Galaxy Chromebook Go için koşullar aynıdır ancak bu tekliflerin süresi 10 Nisan’da sona ermektedir.

Ayrıca hizmeti 180 günden önce iptal etmediğinizden emin olmanız gerekir, aksi takdirde ücretsiz hizmetler için ücretlendirilebilirsiniz.

Nintendo Switch’in maliyeti 300 dolardır ve 6,2 inç LCD ekrana, 32 GB depolama alanına, 9 saatlik pil ömrüne ve kulaklık jakına sahiptir. Samsung Chromebook Galaxy Go, Intel Celeron N4500 (Jasper Lake) işlemciye sahip ince ve hafif bir dizüstü bilgisayardır. Fiyatı 300 dolar.

Mevcut internet bağlantınızdan bıktıysanız, bu denemek için iyi bir fırsat Verizon‘ın hizmetini ve beğenip beğenmediğinizi görün. Hizmeti 180 gün sonra iptal etseniz bile, bir oyun konsolu ve bir dizüstü bilgisayar (veya hediye kartıyla satın almaya karar verdiğiniz şey) sizde kalacak, dolayısıyla bu bir kazan-kazan durumu olacak.

Ayrıca, Verizon Starry ve T-Mobile’ın yanı sıra 5G ev internetinin ana sağlayıcılarından biri olduğundan seçenekleriniz sınırlıdır.telefon-1