Pacific Drive Dönüştürücülerini nasıl kullanıyorsunuz? Bu devasa makineler genellikle radyo kuleleri ve portatif kabinler gibi ARDA binalarında bulunur ve kesinlikle işe yarayacak gibi görünseler de tam olarak nasıl çalıştıklarını anlamakta zorlanabilirsiniz.

Eğer yardımı olacaksa yalnız değilsin. Kendi Pacific Drive incelememizde açıklandığı gibi, Ironwood Studios’un hayatta kalma sürüş oyunu “sezgisel ilkeler üzerine inşa edilmiştir” ve bu da bazen sizi bilgisiz bırakabilir. Neyse ki, Pacific Drive Transmuter’ların tam olarak ne yaptığını ve bunları kendi avantajınıza nasıl kullanabileceğinizi açıklamak için buradayız. Kullanışlılıkları büyük ölçüde sizin durumunuz için doğru parametrelerle ortaya çıkıp çıkmamalarına bağlı olsa da, şanslı olabilirsiniz – ve Pacific Drive’da ihtiyacınız olan tek şey biraz şanstır. Lafı daha fazla uzatmadan Transmuter’ın nasıl kullanılacağını anlatalım.

Pacific Drive Dönüştürücüleri nasıl çalışır?

Pacific Drive Transmuters, bir kaynağın belirli bir miktarını diğerine dönüştürmenize olanak tanır. Envanterini açmak ve öğeleri yatırmak için Transmuter ile etkileşime geçin, ardından dönüştürme sürecini başlatmak için onu kapatın.

Kaynak dönüşümleri, ekran panelinin üst kısmında bulunan iki simgeyle gösterildiği gibi Dönüştürücüye göre değişir. Soldaki simge giriş, sağdaki simge ise çıkıştır. Eğer Transmuter’a yanlış öğeyi yerleştirirseniz, dönüştürme işlemi başarısız olur ve onu tükürür.

Gerekli öğelerin sayısı da değişir. Bazı Dönüştürücüler 1:1 giriş ve çıkış oranı sunabilirken, diğerleri tek bir öğe üretmek için büyük bir yığın talep edebilir. Maalesef bunu öğrenmenin tek yolu deneme yanılmadır. Kaynağa bağlı olarak, yüksek bir dönüşüm gereksiniminin hala değerli olduğunu görebilirsiniz; özellikle de Pacific Drive ThermoSap Kristallerine ve işçilik oyununun hikaye ilerleyişiyle bağlantılı diğer öğelere ciddi şekilde ihtiyacınız varsa.

Son olarak, ekran panelindeki mavi pasta grafikler, Transmuter’ı tamamen tükenmeden önce kaç kez kullanabileceğinizi gösterir. Transmuter’ı kullanırken her pasta grafiğindeki segment sayısına dikkat edin.

Artık Pacific Drive Transmuter’ı nasıl kullanacağınızı bildiğinize göre, hayatta kalma oyununda daha da fazla kaynak elde etmek için Pacific Drive Dumpster Pearls’ü nasıl açacağınızı öğrenin. Ayrıca Orta Bölgeye ve Derin Bölgeye doğru ilerlerken Pasifik Tahrikli Kararsız Enerjiyi ve Bozuk Enerjiyi takip etmenize de yardımcı olabiliriz.oyun-2