Gibi OnePlus Geçen hafta ikinci sınıf akıllı saat çalışmalarını düzgün bir şekilde açıklamadan önce şirketin ilk Apple Watch ve Samsung Galaxy Watch rakibinin pek de iyi olmadığını itiraf etmişti. Ancak yeni ve sıcak OnePlus Watch 2, ilk bakışta 2021’de piyasaya sürülen selefinden çok daha iyi görünüyor ve çok yakında Wear OS destekli cihazın (genişletilmiş) gerçek yaşam koşullarında nasıl davrandığını ve performans gösterdiğini görebileceksiniz. .

Bunun nedeni, bu kötü çocuğun artık resmi olarak ABD’de ele geçirilmeye hazır olmasıdır, ancak bazı nedenlerden dolayı Amazon, bu yazının yazıldığı sırada yalnızca 16 Mart’tan sonra teslimat taahhüdünde bulunabilir. Bu kesinlikle Apple’ınki kadar çok talep edilmeyen veya seri üretimi zor olmayan bir ürün için alışılmadık derecede uzun bir bekleyiş anlamına geliyor. Vizyon ProÖrneğin, ancak iyi tarafından bakıldığında, e-ticaret devi, OnePlus Watch 2 lansman anlaşmasını hoş küçük bir hediyeyle tatlandırmaya hazır.
Resmi OnePlus Watch 2 Amazon ürün web sayfasındaki küçük bir “kupon” kutusuna tıklayarak zaten oldukça makul olan 299,99 $ liste fiyatına uygulanabilecek 50 $’lık doğrudan bir indirimden bahsediyoruz.

Fiyat indirimi, hem birinci sınıf paslanmaz çelikten hem de 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip, oldukça büyük ve inkâr edilemeyecek derecede güzel 1,43 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip olan “siyah çelik” ve “radyant çelik” modeller için geçerli olacak. .

Merak ediyorsanız, doğrudan OnePlus’ta da 50 dolar tasarruf edebilirsiniz, ancak yalnızca takas edecek bir şeyiniz (herhangi bir şey) varsa. Ve bu anlaşma ne kadar esnek olursa olsun, belki de mevcut anlaşmanızdan vazgeçmek istemezsiniz. Akıllı saatiniz var ya da şu anda elinizde bir tane yok.
Açıkçası, Amazon’un devreye girdiği yer burası, kesinlikle hiçbir koşul ve özel koşul olmadan doğrudan 50 dolarlık bir indirim sunuyor ve böylece OnePlus Watch 2’yi tam olarak (indirimli) 44 mm Samsung Galaxy Watch 6 kadar uygun fiyatlı hale getiriyor. tek boyutlu Google Pixel Watch 2’den daha ucuzdur.
Tıpkı günümüzün en iyi akıllı saati unvanına sahip bu iki rakip gibi, ikinci nesil OnePlus Watch da Wear OS’yi Google mühendisliğinin tüm gücü ve çok yönlülüğüyle çalıştırıyor. EKG izlemenin yokluğunda, bu şey, mükemmel pil ömrüyle (uygun fiyatlılığın yanı sıra) rekabette öne çıkmayı amaçlıyor, ancak elbette, bu 100 saatlik yüksek dayanıklılık vaadinin önümüzdeki yıllarda nasıl gerçekleşeceğini bekleyip görmemiz gerekecek. gerçek dünya.telefon-1