Oyun sektörünün en popüler serilerinden biri olan 2K’nın NBA’i, her yıl olduğu gibi bir mobil taksit daha alıyor. NBA 2K24: MyTEAM, spor hayranlarına bildikleri ve sevdikleri kart toplama deneyiminin aynısını sunan, indirmesi ücretsiz bir mobil oyundur.

Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncular hayallerindeki NBA oyuncu kadrosunu oluşturabilir, tekli veya çok oyunculu modlarda sahaya çıkabilir, XP kazanabilir, ödüller toplayabilir ve Sezon gündemlerini tamamlayabilir.

Tüm ilerlemenin mobil cihazlar ile PlayStation veya Xbox konsolları arasında senkronize edilebileceği 2K tarafından onaylandı. NBA 2K24: MyTEAM’in, Üçlü Tehdit, Hakimiyet, Kavrama Süresi ve Sınırsız gibi halihazırda bilinen modların yanı sıra yeni bir Maaş Üst Sınırı modunu da sunduğunu belirtmekte fayda var.

Video Küçük Resmi

2K’ya göre, yeni NBA 2K24: MyTEAM oyunu çarpıcı grafiklerin yanı sıra mobil cihazlar için kontrol ayarlarını özelleştirme yeteneği ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi için PlayStation DualSense kontrol cihazı, Xbox kablosuz kontrol cihazı veya başka bir kontrol cihazı bağlama seçeneği sunuyor.

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K24: MyTEAM artık dünya çapında iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. elma deposu Ve Google Oyun mağazası.telefon-1