Yeni Etkileyici Elbise kodları nelerdir? Podyumda en yeni moda aksesuarlarıyla eşyalarınızı caka ile sergilemek istiyorsanız daha fazla kendinizi yormayın. Çarpıcı yeni bir görünüm yaratmak için kilidini açıp takımınıza ekleyebileceğiniz en yeni aksesuarların tümüne sahibiz ve bu bir veya iki kod girmek kadar basit.

Çoğu Roblox oyununun aksine, bu Etkilemek için Giydir kodları, gardırobunuza ekleyebileceğiniz bir dizi öğenin kalıcı olarak kilidini açacaktır. Ayrıca ücretsiz hediyelerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için Berry Avenue kodları, Brookhaven kodları, Anime Last Stand kodları ve Blox Fruits kodları gibi en iyi Roblox oyunlarına yönelik kodlarımız da var.

Etkileyici Yeni Elbise kodları

İşte tüm yeni Etkileyici Elbise kodları:

  • LABOTALAR – iki çift çizme
  • LANA – yeni bir kıyafet (fırfırlı pantolon, fırfırlı kısa üst ve bacak ısıtıcıları)
  • TEKKYOUZ – siyah fiyonklu bir el çantası.
  • LEAHASHE – Leah kapşonlu ve Ashe pantolon.
  • LANABOW – Yay aksesuarı.

Etkileyici kodlar için Elbise nasıl kullanılır?

Etkin Elbise Etkileme kodlarını talep etmek için şunları yapmanız gerekir:

  • Resmi Roblox’u Etkilemek için Giydir sayfasına gidin ve oyunu açın.
  • Ekranın sol tarafında üç yıldızlı düğmeye tıklayın.
  • Kodu girin ve kullanmak için onay düğmesine tıklayın.

Bu, o andan itibaren istediğiniz zaman takabileceğiniz ilgili moda aksesuarının kilidini kalıcı olarak açacaktır. Öğeyi giymek için, kod kullanma ekranındaki simgesine tıklayın; karakteriniz onu otomatik olarak takmalıdır.

Daha sonra ekranın sağ tarafındaki renk tekerleğini kullanarak öğenin rengini değiştirebilirsiniz. Sağ taraftaki şapka simgesine tıklayarak ve ardından kaldırmak istediğiniz öğenin altındaki X işaretine tıklayarak onu çıkarabilirsiniz.

Daha fazla Etkilemek için Elbise kodu nasıl bulunur?

Daha fazla Etkilemek için Elbise kodu almanın en kolay yolu, bir sonraki parti göründüğünde bu sayfayı yer imlerine eklemek ve kontrol etmeye devam etmektir. Bu, sizi herhangi bir hizmete kaydolma zorunluluğundan kurtarır ve yeni aksesuarlar piyasaya çıktığı anda size sunulur.

Ancak bunları kaynağından almanın bir sakıncası yoksa, en iyi seçenek şu adrese kaydolmaktır: Discord sunucusu, aracılığıyla bir bağlantı bulabilirsiniz. Roblox sayfasını etkilemek için giyin ve duyurular sekmesine bakarak. Bu, kodları almak için önceki geliştirici akışlarının bazı YouTube videolarını izlemenizi gerektirecektir ve kodları öğreneceğiniz noktaya gelmeniz biraz zaman alabilir, bu nedenle bu sıkıcı işi bize bırakmak muhtemelen en iyisidir.

Bir sonraki Etkileyici Elbise güncellemesi ne zaman?

Bir sonraki Dress to Impress güncellemesi için en iyi kaynak oyunun Discord sunucusunun duyurular bölümüdür. Önceki güncelleme 29 Şubat 2024’te yapıldı ve birkaç yeni giyim öğesi, makyaj, desen ve saç stili eklendi. Güncellemeler birkaç haftada bir çıkıyor gibi görünüyor, ancak bir sonraki güncellemenin zaman çerçevesi henüz onaylanmadı. Ayrıca şu var: _Dress2Impress Daha çok yeni kıyafetleri tanıtmak ve yarışmayı kazananları kutlamak için kullanılan Twitter/X hesabı.

Bunlar, Elbiseden Etkileyici kodlara kadar alabileceğiniz tüm öğelerdir. Tüm Roblox oyunlarıyla uyumlu daha fazla kıyafet istiyorsanız Roblox promosyon kodları listemize göz atmaktan çekinmeyin. Favori deneyimlerinizin müzikal seçimlerini renklendirmek istiyorsanız, şimdi talep edebileceğiniz bir Roblox müzik kodları listemiz de var.

oyun-2