Apple’ın “ucuz” iPhone modelinin dördüncü nesil modeli olan iPhone SE 4’ün, 2022’deki iPhone 14’ün tasarım dilini kullanması sürpriz değil. Önceki iPhone SE 3, 4’lü iPhone 8 tasarımını ödünç almıştı. 7 inç LCD ekran ve Dokunmatik Kimlik. iPhone SE 4 çentik ve Face ID ile 6,1 inç ekrana büyük bir yükseltme yapılacak. Bu, çentik içeren ve Touch ID’yi ortadan kaldıran ilk iPhone SE modeli olacak.
Tarafından yayınlanan CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) görselleri 91 cep telefonu telefonun ön kısmında yukarıda bahsedilen görünümü ortaya çıkarmakla kalmıyor, telefonun arka panelin sol üst köşesinde konumlanan tek bir kamera taşıyacağını da gösteriyor. Cihazın boyutları (147,7 x 71,5 x 7,7 mm) iPhone 13 ve iPhone 13’ün boyutlarına benzer. iPhone 14. Cihazın bir USB şarj bağlantı noktasına ve şu anda yalnızca iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’te bulunan Eylem Düğmesine sahip olacağına dair spekülasyonlar var.

Geçen yılın Pro modellerinde Zil/Sessiz anahtarının yerini alan Eylem Düğmesi, kullanıcının Eylem Düğmesine basıldığında gerçekleşmesini istediği görevi 10 görev arasından seçmesine olanak tanıyor. Görüntüler, Eylem Düğmesini görüp göremeyeceğimizi gerçekten netleştirmiyor. iPhone SE 4.

iPhone SE 4 91mobiles, Apple’ın bu yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde iPhone 16 serisinin yanına daha düşük fiyatlı bir telefonu da dahil etmek isteyebileceğini öne sürse de, gelecek yıla kadar tanıtılması ve piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Onların düşüncesi şudur: iPhone SE 4Apple gelişmekte olan ülkelerde daha fazla iş yakalayabilir. iPhone 16 dizi fiyatlandırması engelleyici olabilir. iPhone SE32022’de piyasaya sürülen oyunun başlangıç ​​fiyatı 429 dolardı.

Büyük ihtimalle Apple, 2025’in başlarına kadar beklemeyi tercih edecek. iPhone SE 4 böylece model daha pahalı olanıyla rekabet etmeyecek iPhone 16 astar.telefon-1