Dünya çapındaki sıkı Samsung hayranlarının büyük çoğunluğu, küçük kardeşleri yerine son teknoloji ürünü Galaxy S24 Ultra’yı tercih ediyor gibi görünse de, “küçük” S24 ve S24 Plus’ın oldukça başarılı olduğu ve öncekinden önemli ölçüde daha yüksek satış rakamlarına ulaştığı söyleniyor. yılın S23 ve S23 Plus’ı.

Ultra olmayan iki 2024 modelinden birini satın almayı düşünüyorsanız ancak fiyat size pek uygun gelmediyse, Amazon’un bugün size vereceği bir şey var ve bu, oldukça büyük bir yer tuttuğu için yüzünüzde büyük bir gülümseme yaratacak. cebinizde bir miktar para.

Aynen öyle, Galaxy S24 ve Galaxy S24+ da ilk kez hiçbir işaret, yıldız işareti ve özel koşul olmadan indirimli olarak sunuluyor. Giriş seviyesi 128GB S24’ten en üst seviye 512 gig S24 Plus’a kadar tüm renk gruplarından ve tüm depolama çeşitlerinden bahsediyoruz.

Daha küçük model, hem 128 hem de 256 GB depolama alanıyla biraz daha mütevazı 100 dolar ile işaretlenirken, 6,7 inç S Pen kullanmayan model Galaxy S24 Artı 256 ve 512GB konfigürasyonlarda sırasıyla 999,99 $ ve 1.119,99 $ liste fiyatlarından 150 $ daha yüksek bir indirimle alınabiliyor.

Büyük ve etkileyici kardeşleri gibi bu kötü çocuklar da, şu anda hem yararlı hem de dikkat çekici olan çeşitli yapay zeka becerileri ve özellikleriyle günümüzün en iyi Android telefonu unvanı için diğer en iyi yarışmacılardan öne çıkmayı amaçlıyor, ancak büyük bir potansiyel gösteriyor gelecekteki iyileştirme için.

Tabii ki, S24 ve S24 Plus’ın işlem gücü, kamera yetenekleri, ekran performansı, yazılım desteği ve yapım kalitesi de oldukça dikkat çekici; her bir öğe, Amazon tarafından açıkça daha güçlü ve daha tatlı hale getirilen genel değer denklemine katkıda bulunuyor. mükemmel yeni fırsatlar.telefon-1