XDefiant için hala bir çıkış tarihi olmasa ve son zamanlarda oyun hakkında somut bir şey duymamış olsak da, Ubisoft Connect’e inanılırsa bu durum yakında değişebilir gibi görünüyor. Ubisoft’un sahip olduğu dijital mağazada XDefiant Season 1’den ve bununla ilgili birkaç ayrıntıdan bahsediliyor.

İşte Ubisoft Connect’te görünenler (bu sayfanın o zamandan beri çekildiğini doğrulayabiliriz):

Resim

Tanım:

XDefiant, hızlı çatışmalarla tamamladığınız, oynaması ücretsiz, birinci şahıs çevrimiçi bir arena nişancı oyunudur. Oyunun çıkışıyla birlikte sunulan çapraz oyun özelliği sayesinde, arkadaşlarınızla çeşitli platformlarda oynayabileceksiniz.

Sezon 1, GSX’in (Sınır Koruma Komutanlığı) Team Rainbow operatörlerinin, düşmanlarını rahatsız etmek için terörle mücadele eğitimlerinden yararlanmasını tanıtıyor. Alanı engellemek için elektrikli dikenli telleri konuşlandırabilir, Aktif Savunma Sistemleriyle gelen düşman cihazlarına karşı koyabilir ve G52-Taktik Kalkanlarına monte edilen flaş yükleriyle birden fazla düşmanın gözlerini kamaştırabilirler.

Gördüğünüz gibi bu, Rainbow Six Siege’in XDefiant ile bağlantı kuracak bir sonraki Ubisoft oyunu olduğunu temel olarak doğruluyor. Eylül 2023’te, Assassin’s Creed ve Rainbow Six Siege’in yaklaşan nişancı oyununda yer alması planlanan iki seri olarak belirtildiği bir veri madeninde haber yapmıştık, bu da rapora daha da katkıda bulunuyor.

XDefiant Sezon 1 Bilgi Sızıntısına Bakışımız

Görünüşe göre Ubisoft’tan biri hemen harekete geçti ve herhangi bir duyuru öncesinde sayfayı yayınladı. O zamandan beri kaldırılmış olsa da bu, oyunun çıkışının yaklaştığının bir ipucu olabilir mi? Kesinlikle öyle umuyoruz. Geliştirici ekibinin bu Ocak ayında önümüzdeki haftalarda “özel haberlerin” yayınlanacağını söylemesinin ardından işler o zamandan beri sessizliğe büründü. Umuyoruz ki, bu Mart ayında yeni bir beta öncesinde yayınlanacak bir çıkış tarihi duyurusu yapacağız.

XDefiant’ın gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için 1. Yıl yol haritasına göz atın. Oyunun lansman içeriğine gelince, Ubisoft bunu geçen yıl açıkladı ve bunu buradan okuyabilirsiniz.

Teşekkürler, YTJonny, TXLinitedAlınan, ClueFPS

oyun-6