Eğer Steam’in en yeni roguelike deste oluşturma oyununa göz attıysanız, onunla birlikte en iyilerinden birini alabilir ve zahmetinize karşılık büyük bir indirim alabilirsiniz. zar halkı Kart ve sıra tabanlı strateji oyunları listesine eklenen harika bir yeni oyundur ve özel bir Steam indirimi için belki de türü belirleyen Slay the Spire’ın ardından piyasaya sürülecek oyunlar arasında favorim olan Monster Train ile bir araya getirilmiştir. paket.

Yeni gelen Dicefolk şimdiden kalplerimizi kazandı. Sevimli stili ve ilginç ve güçlü sinerjiler yaratma konusundaki karmaşık potansiyeli, onu Balatro, Wildfrost ve tabii ki Monster Train gibi en iyi deste oluşturma roguelike oyunlarının sürekli büyüyen dünyasına değerli bir katkı haline getiriyor.

2020’de piyasaya sürülen Monster Train, birçok doğrudan Slay the Spire karşılaştırması yaptığımı hatırladığım ilk oyunlardan biriydi, ancak yine de bu çekirdek formatı kullanan en farklı ve ilginç oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Cehenneme giden bir trene binerken, cehennem ateşlerini yeniden yakabilecek son odun yığınını taşıyarak, görevinizin durdurulduğunu görecek olan melek dalgalarına karşı en iyi savunmayı yapmak için birimlerinizi trenin karşısına yerleştirmek size kalmış.

Monster Train’in koşuları hızlıdır ve hepsi benzer şekilde gaddar rakiplerle başa çıkabileceğiniz en gülünç derecede aşırı güçlü yapıları oluşturmakla ilgilidir. Aslında, koşunuzun sonunda kiminle yüzleşmeye hazır olduğunuzu en başından itibaren göreceksiniz ve iki farklı gruptan oluşan eşleşmenizi, düşman güçlerini geri püskürtebilecek bir şey haline getirirken bunu dikkate almanız gerekir. cennet.

Birimlerinizi yükselterek ve güçlü bonuslar toplayarak, yaklaşan her şeye aralıksız hasar salvoları gönderebilecek gerçek canavarlar yaratacaksınız. Balatro’da büyük bir elin ortaya çıkmasını ve sayıların her yerde uçuşmasını seviyorsanız, Monster Train’de büyük bir dönüşü izlerken kesinlikle aynı duyguyu yaşayacaksınız.

YouTube Küçük Resmi

Geliştirici Shiny Shoe, oyunun Steam sayfasındaki bir gönderide şöyle yazıyor: “Monster Train’i sevdiyseniz, Dicefolk’un tam size göre olduğuna bahse gireriz.” “Monster Train’i içeren bir paket üzerinde Dicefolk ekibiyle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve paketin her iki oyun için de küçük bir indirimle geldiğini size söylemekten aynı derecede heyecan duyuyoruz. Ayrıca Monster Train’e zaten sahipseniz Dicefolk’u tek başına indirimli olarak alabilirsiniz.”

Dicefolk x Monster Train paketi şu anda mevcut. Her iki oyunu da satın alarak %10 indirim kazanacaksınız birlikteyani bu Steam indiriminde bir çift birinci sınıf oyun için yalnızca 35,98 $/30,40 £ ödemeyi bekleyin.

Karıştırabileceğiniz en iyi kart oyunları da var, bu yüzden daha fazlasını istiyorsanız bunlara bir göz atmayı unutmayın. Veya daha da fazla tasarruf etmek istiyorsanız en iyi ücretsiz Steam oyunları, başlamak için harika bir yerdir.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2